maxresdefault 16

Razer prináša šikovnú myšku k laptopu, nemá kábel a batéria vydrží až 350 hodín

Populárny výrobca prémiového eSport príslušenstva prichádza na scénu s niečím, čomu hovorí Atheris.

Populárny výrobca prémiového eSport príslušenstva prichádza na scénu s niečím, čomu hovorí Atheris. A aj keď nejde o produkt výhradne pre hráčov, hardvérová výbava novinky ponúka optický senzor až so 7 200 DPI.

Rovnako je ale jej súčasťou špeciálna technológia AFT (Adaptive Frequency Technology) na zabezpečenie stabilného bezdrôtového spojenia, aby počas používania nenastal okamih, kedy z ničoho nič na pár sekúnd vypadne signál. Spojenie môže prebiehať buď prostredníctvom miniatúrneho (2,4 GHz) bezdrôtového adaptéru, ktorý sa skrýva do útrob, alebo cez Bluetooth Low Energy.

Razer si za kompaktnú myšku k prenosným počítačom pýta necelých 50 dolárov, a ak niekoho zaujíma výdrž, dve AA batérie ju zvládnu poháňať približne tých 350 hodín, čo rozhodne stojí za nemalú pochvalu. Výrobca dokonca tvrdí, že v príslušnej triede momentálne nenájdete nič lepšie.

TIP REDAKCIE
365 banka upozorňuje: Ak máte UPC, Orange alebo Telekom, môžete mať veľký problém

Tvar 66 gramovej myšky Atheris ocenia praváci a aj ľaváci, pretože je vyrobená pre oba typy používateľov. Na bokoch sa navyše nachádza guma, aby dokázala ponúknuť pevne uchopenie. Prítomných 5 tlačidiel možno nakonfigurovať podľa našich potrieb a čo sa týka samotného kolečka, tak to vraj pripomína tie, ktorými sú vybavené čistokrvné herné kúsky.

Total
1
Zdieľaní