FrontRow kamera je malé zariadenie, ktoré môžete nosiť na šnúrke ako náhrdelník alebo jednoducho pripnuté k vášmu oblečeniu, odkiaľ môže fotiť fotky alebo streamovať živé video.

Má dotykový displej a keďže je založená na systéme Android, môžete na nej rozbehať niekoľko aplikácií, zahŕňajúc tie bežné, ako napríklad kompas, ale aj zvyšné, napríklad Spotify. V šetriacom režime zariadenie vydrží nabité 50 hodín a streamovať alebo nahrávať vydrží dve hodiny na jedno nabitie. FrontRow má taktiež príbehový mód v ktorom fotí obrázky každých pár sekúnd a skompiluje ich do time-lapse videa. V tomto móde vydrží až 16 hodín.

Zariadenie obsahuje dve kamery. Hlavná má 8 megapixelov s 148 stupňovým zorným polom a s rozlíšením 1080p. Menšia kamera má to isté rozlíšenie, menšie zorné pole a 5 megapixelov.

FrontRow ponúka 2GB RAM a 32GB úložného priestoru. Môžete s ňou streamovať cez Facebook, YouTube alebo Twitter a taktiež nahrávať fotografie alebo videá do vášho mobilu cez Bluetooth alebo WiFi za pomoci FrontRow aplikácie v mobile.

Táto kamera nie je prvý typ produktu, ktorý môžeme nosiť na svojom tele, či už pripnuté k oblečeniu alebo ako doplnok. A zjavne aj keď toto zariadenie ponúka celkom slušné špecifikácie, jednoduché použitie a nerušivý dizajn, o cene by sa to povedať nedalo. Tá je teda celkom rušivá a to takmer 340 €, čo je omnoho viac v porovnaní s podobnými zariadeniami na trhu.