Moderná klávesnica od Microsoftu skrýva senzor na odtlačky, má štýlový dizajn a je z hliníku

Gigant z USA priniesol nielen pre majiteľov počítačov, hybridov a tabletov Surface dva čerstvé kusy špičkovo spracovaného príslušenstva – elegantnú klávesnicu a elegantnú myš.

Gigant z USA priniesol nielen pre majiteľov počítačov, hybridov a tabletov Surface dva čerstvé kusy špičkovo spracovaného príslušenstva – elegantnú klávesnicu a elegantnú myš. Obidve zariadenia sú vraj moderné a jedno z nich dostalo aj biometrické zabezpečenie na uľahčenie procesu autentifikácie používateľa.

Modern Keyboard a Modern Mouse pribudli v online portfóliu spoločnosti Microsoft takmer bez slova. Na novinky upozornili až technologické média, ktoré si ich v e-shope všimli úplnou náhodou. A ako je možné vidieť na vlastné oči, po vizuálnej stránke doslova pasujú k vyššie spomínaním zariadeniam Surface. Sú z hliníku a majú minimalistický, prémiovo vyzerajúci dizajn.

Klávesnica navyše skrýva aj senzor, prostredníctvom ktorého vieme oskenovať náš odtlačok prsta a prihlásiť sa tak do operačného systému Windows, aby sme ho mohli začať používať. Komunikácia s počítačom prebieha cez bezdrôtovú konektivitu Bluetooth, pričom nechýba ani podpora pre majiteľov zariadení so systémom macOS alebo mobilnou alternatívou iOS.

Nižšie je Modern Mouse.

TIP REDAKCIE
Smartfónom OnePlus 6 skončila softvérová podpora, oznámil výrobca

https://www.youtube.com/watch?v=5eI0klTsqnA

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať