Elektromobil od Audi natočili na video. Takto vyzerá futuristický e-tron Sportback

Renomovaný výrobca automobilov s prácami na avizovanej crossover novinke s elektrickým pohonom a kôpkou moderných technológií ani zďaleka nezaháľa.

Renomovaný výrobca automobilov s prácami na avizovanej crossover novinke s elektrickým pohonom a kôpkou moderných technológií ani zďaleka nezaháľa. Po nedávne zverejnenom billboarde, kde útočil na Elona Muska, prichádza rad na autentické zábery, kde by mal byť zachytený fungujúci prototyp, ktorý jazdí po streche garáže.

Všetko sa vraj odohralo v Nemecku. Tentokrát je ale reč o meste Hamburg, nie o Berlíne, v ktorom je vyvesená spomínaná reklama s textom “Musk-have“. Menšie SUV momentálne poznáme pod označením e-tron Sportback a zatiaľ ide iba o nedokončený koncept, čiže o produkt pod prebiehajúcim vývojom.

e-tron Sportback by mal nadobudnúť finálnu podobu a aj finálne technické špecifikácie niekedy v roku 2019, kedy zároveň začne jeho výroba. Audi tvrdí, že plne nabitý akumulátor vydrží až 500-kilometrovú jazdu a rovnako vieme aj to, že z nuly na stovku zrýchli za 4,5 sekundy.

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu
Foto: Audi
Foto: Audi
Foto: Audi
Foto: Audi
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať