Ako dlho spáva Elon Musk, šéf spoločností Tesla a SpaceX?

Spánok je dôležitá záležitosť. Ak sa ráno zobudíš unavený a nevyspatý, celý deň môže stáť za niečo o čom sa nepatrí písať.

Spánok je dôležitá záležitosť. Ak sa ráno zobudíš unavený a nevyspatý, celý deň môže stáť za niečo o čom sa nepatrí písať. Ako dlho však spáva jeden z najväčších vizionárov 21. storočia, ktorý naštartoval firmy ako Tesla a SpaceX?

Mnohí by si mysleli, že Elon Musk pri všetkých svojich projektoch ako Tesla, SpaceX či po novom aj The Boring Company nemôže mať čas na spánok. Opak je však pravdou.

Počas Reddit AMA (Ask Me Anything) v roku 2015 priznal, že správa „priemerne takmer presne 6 hodín“. Je to teda mierny podpriemer toho čo je odporúčané, no vizionárovi to pravdepodobne prospieva.

Je však prekvapujúce, že sa mu každý deň darí spať aspoň tých 6 hodín. Okrem Tesly a SpaceX totiž pracuje aj na novej spoločnosti The Boring Company určenej pre vŕtanie podzemných tunelov a SolarCity zaoberajúcej sa solárnymi panelmi.

TIP REDAKCIE
Call of Duty iba pre Xbox? Nič také, ubezpečuje šéf platformy

Musk priznal, že si vo fabrike Tesly necháva spacák, aby v prípade núdze mohol spať priamo na mieste. Má to vraj svoje výhody, ako napríklad možnosť kontrolovať vozidlá hneď po tom, ako zídu z výrobnej linky.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať