TECHBYTE.skTECHBYTE.skTECHBYTE.sk
  • Domov
  • Tech
  • Recenzie
  • Veda
  • Elektromobilita
  • Domácnosť
  • Gaming
Čítaš: Kdekoľvek a kdekoľvek: Elon Musk je stále ochotný pobiť sa s Markom Zuckerbergom
Zdieľať
TECHBYTE.skTECHBYTE.sk
  • Domov
  • Tech
  • Recenzie
  • Veda
  • Elektromobilita
  • Domácnosť
  • Gaming
Hľadať
  • Domov
  • Tech
  • Recenzie
  • Veda
  • Elektromobilita
  • Domácnosť
  • Gaming
Sleduj TECHBYTE
© 2025 BYTE Media s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Kdekoľvek a kdekoľvek: Elon Musk je stále ochotný pobiť sa s Markom Zuckerbergom

Elon Musk potvrdil svoje odhodlanie stretnúť sa vo fyzickom súboji s Markom Zuckerbergom. Zrejme však opäť ide len o prázdne reči.

Roman Drexler - Redaktor
Pulikované 25. júla 2024
Zdieľať
4 min
Zdieľať
V skratke
  • Svet stále čaká na fyzický súboj medzi Elonom Muskom a Markom Zuckerbergom
  • Pôvodne sa o ňom začalo hovoriť pred rokom, no stále k ničomu nedošlo
  • Po novom Musk tvrdí, že je ochotný zápasiť kdekoľvek, kedykoľvek a za akýchkoľvek pravidiel
Google News Sledujte nás v Google Správach

Elon Musk a Mark Zuckerberg bez akýchkoľvek pochýb patria medzi najvplyvnejšie osobnosti na svete. Zatiaľ čo jeden vládne impériu elektromobilov a vesmírnych rakiet, druhý sedí na tróne kráľovstva sociálnych sietí. Už čoskoro sa však môžu stať aj zápasníkmi. Musk totiž znovu prehovoril o fyzickom súboji so Zuckerbergom. Vraj je stále za, hoci doposiaľ nepadli žiadne konkrétne plány.

Ako píše server Mashable, Kelly Pharesová, reportérka pre Fox News, na sieti X zverejnila video, v ktorom Musk potvrdzuje svoje odhodlanie stretnúť sa v súboji so Zuckerbergom. Vraj je aj naďalej pripravený na to, aby dostal „nakopané do zadku“.

Neprehliadnite

Donald J. Trump, recipročné clo
Trumpovi praskli nervy: Vydal TVRDÝ rozkaz, veľká skupina ľudí by sa mala začať báť
AKTUÁLNE: USA schválili testovanie mozgových implantátov na ľuďoch!
AKTUÁLNE: Twitter definitívne zanikol. Sieť už má nielen nové logo, ale aj názov!

O možnom súboji medzi dvoma miliardármi sa debatuje už dlhšie. Posledný rok čiastočne strávili vzájomným podpichovaním, poukazujúc na možný zápas v klietke. Stále však nedošlo k zverejneniu žiadnych konkrétnych plánov, ktoré by prezrádzali, kedy a kde by sa mohlo stretnutie odohrať.

Musk však po novom skonštatoval, že je ochotný sa pobiť kdekoľvek, kedykoľvek a podľa akýchkoľvek pravidiel. Zuckerberg v reakcii na toto prehlásenie zverejnil jednoduchú otázku, a to v zmysle, či sa do toho naozaj chcú pustiť znovu.

Musk veľmi netrénuje, Zuckerberg ani nemusí

Ťažko povedať, kto by zo súboja vyšiel ako víťaz. História však ukazuje vyššie šance skôr pre Marka Zuckerberga, nakoľko ten sa už dlhé roky venuje zmiešaným bojovým umeniam (MMA). Získal dokonca aj viacero medailí na turnajoch v brazílskom Jiu-Jitsu. V bojových športoch má teda značnú záľubu. Naproti tomu Musk sa údajne začal na zápas pripravovať len v júli minulého roku. Napriek tomu však verí, že môže vyhrať, keďže má značnú hmotnostnú prevahu.

Musk nie je aktívny športovec a vraj vôbec necvičí. Nedáva teda veľmi rozum, že si trúfa na niekoho, kto má oveľa športovejšieho ducha a niekoľko medailí z bojových umení. No ako sa zvykne hovoriť – pes, ktorý šteká, nehryzie. Musk je známy pre svoje kontroverzné výroky, ktoré v skutočnosti nemyslí nijako vážne. Je možné, že výzva na súboj je len ďalším prírastkom do tejto zbierky.

Zdroj: Wikimedia/Jason McELweenie (flickr.com)/Pretty woman/úprava redakcie

Dôkazom toho sú viaceré vyjadrenia, ktoré už na pohľad pôsobia skôr ako vtipy, než ako vyhrážky. Dávnejšie napísal, že má skvelý ťah nazývaný „mrož“, pri ktorom si jednoducho ľahne na súpera a nič nerobí.

Plány boli, no nikdy sa neuskutočnili

Neskôr však napísal, že zápas by sa mohol pre charitatívne účely vysielať naživo prostredníctvom sociálnej siete X. Zuckerberg s týmto nápadom súhlasil, no navrhol vysielanie prostredníctvom „spoľahlivejšej platformy“. Dokonca navrhol aj dátum, kedy by mohlo k zápasu dôjsť. Musk ho však odmietal potvrdiť.

Po dlhšej odmlke uviedol, že dátum nemohol potvrdiť, nakoľko mu v tom čase hrozila operácia. Zuckerberg však ozrejmil, že v skutočnosti Musk požiadal o tréningové kolo pred ostrým zápasom. Táto informácia sa ukázala byť pravdivá, no opäť ostalo len pri slovách.

Ťažko povedať, či sa skutočne niekedy dočkáme miliardárskeho oktagonu. Musk sa vyhráža a provokuje, Zuckerberg adekvátne reaguje. No ako už bolo spomenuté, k očakávanému stretu doposiaľ nedošlo a zrejme ani v blízkej dobe nedôjde.

Zdieľaj tento článok
Facebook Kopírovať odkaz Vytlačiť
Predchádzajúci článok Google Potvrdilo sa to: Google si vás nahráva, takto mu to zakážete (NÁVOD)
Ďalší článok Skladací iPhone Apple chystá skladací iPhone: Vieme, kedy príde, aj komu bude konkurovať

Najčítanejšie

Euro, peniaze, bankovky
Štát chce vedieť, odkiaľ máte peniaze. Mnohým ročne vezme až 3 600 €
17. februára 2026
peniaze, bankovky, mince, euro, DPH, daň
Slováci môžu mať o 260 eur vyšší dôchodok. Stačí ak spravia jedno rozhodnutie
18. februára 2026
Firma, ktorú pozná azda každý Slovák, už nie je slovenská. Štát súhlasil s jej predajom
18. februára 2026
Messenger
MIMORIADNE: Slovákom už o pár týždňov navždy vypnú Messenger.com. Vieme, čo ho nahradí
17. februára 2026

Najnovšie články

  • WhatsApp dostal novinku. Noví členovia skupín získajú prístup k histórii četu
  • Štát zavádza nový preukaz, ktorý bude platiť v celej EÚ. Slováci získajú výhody
  • Pochybnosti sú preč: Elektrický ťahač MAN sa nabíjal výkonom 750 kW aj pri mínus 20 stupňoch
  • Zápas Slovensko – USA odvysielajú na špeciálnej TV stanici. Má obrovskú výhodu
  • Mnohí Slováci používajú občiansky preukaz, ktorý neplatí. Prišli o peniaze

Bude sa vám páčiť

Ukrajinský vojak

Finta fungovala: Keď SpaceX Rusom vypol Starlink, Ukrajina dobyla vyše 200 kilometrov územia

17. februára 2026
Mark Zuckerberg, Meta

Meta začne skenovať naše tváre. Novinka okamžite ukáže osobné údaje z Facebooku

14. februára 2026
Elon Musk

Elon Musk už nechce vybudovať vesmírne mesto na Marse, ale na Mesiaci

11. februára 2026
Elon Musk

Elon Musk chystá revolúciu do vrecka. Telefón to nie je, odkazuje svetu

7. februára 2026

 

Spájame vedu, technológie a internetovú kultúru.

Dôležité odkazy

  • Kontakt
  • Reklama
  • O nás
  • Cookies
  • Podmienky používania

Spoj sa s nami

© 2025 BYTE Media s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vitaj späť!

Prihlás sa do svojho účtu

Username or Email Address
Password

Zabudol si heslo?