Windows 10 a 11: Ako si vybrať a ako ich získať čo najlacnejšie? Cena štartuje už na 5 €!

Pokiaľ hľadáte najnovší Windows či Office, ste na správnom mieste.

Rok 2022 sa javí ako výrazne technologicky prijateľnejší než ten minulý. Špičkoví analytici predpokladajú, že čipová kríza narazí na strop a začne sa pomaly zlepšovať. Kúpiť si nový počítač a notebook tak nebude také ťažké alebo drahé ako doteraz. Ak si tiež idete spraviť podobnú radosť, do pozornosti dávame fantastickú ponuku.

S aktuálnou ponukou prichádza GoDeal24, ktorý si pripravil vynikajúce ceny pre slovenských zákazníkov. K dispozícii pritom nebudete mať len nový Windows 11, ale aj starší Windows 10 či rôzne balíčky kancelárskych programov Office či nástrojov pre počítač. Poďme preto rovno na to.

Windows od 5 €

Windows + Office: Extrémne nízka cena

Kupón: EGD62

Pozrite si viac podobných ponúk >>

Všetky typy Windowsu s 50 % zľavou

Kupón: EGD50

Pozrite si viac podobných ponúk >>

Viac verzií s kupónom “EGD62”

Vylepšite si počítač

Okrem operačných systémov a kancelárskych balíčkov Office v ponuke nájdete aj rôzne nástroje pre zvýšenie bezpečnosti alebo produktivity svojho počítača či notebooku.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.