Gigantický úspech: Spider-Man: No Way Home prekonal miliardový zárobok!

V rámci aktuálneho roku ide o najlepšie zarábajúci film vôbec. Pôvodne sa tejto pocte tešil čínsky vojnový film The Battle at Lake Changjin (Bitka pri jazere Čang-ťin).

Spider-Man: No Way Home (Spider-Man: Bez domova) síce debutoval len pred pár dňami, no už teraz ho možno označiť za azda najpopulárnejší film tohto roku. Mnohí verili, že film zarobí miliardu ešte pred Vianočnými sviatkami. A skutočne sa mu to podarilo, informuje Gizmodo.

Podľa analytikov má celkový výnos Spider-Man: No Way Home vychádzať na približne 1,05 miliardy dolárov (926 miliónov eur). Je teda v tesnom závese za predošlým dielom Spider-Man: Far From Home (Spider-Man: Ďaleko od domova) z roku 2019, ktorý zarobil 1,132 miliardy dolárov.

Spider-Man: No Way Home sa síce nechytá na na megatituly ako Avengers: Infinity War či Avengers: Endgame, no aj napriek tomu sa rozhodne má čím chváliť. Miliardový zárobok je ohromná a chvályhodná hranica, ktorá sa neprekonáva len tak.

Najnovší diel Spider-Mana je aktuálne desiatym najlepšie zarábajúcim filmom univerza MCU. V rámci aktuálneho roku však ide o najlepšie zarábajúci film vôbec. Pôvodne sa tejto pocte tešil čínsky vojnový film The Battle at Lake Changjin (Bitka pri jazere Čang-ťin).

TIP REDAKCIE
Majitelia iPhone 13 sú zúfalí: Bizarný problém sfarbuje displej do ružova
Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať