NAŽIVO: Sledujte predstavenie nových zariadení Samsung Galaxy a vyhrajte Galaxy Z Flip 5G!

Vysielanie začne o 16. hodine.

Podujatie Galaxy Unpacked, na ktorom spoločnosť Samsung predstaví nové skladacie smartfóny, inteligentné hodinky a ďalšie produkty, odštartuje o pár chvíľ. Sledovať ho môžete spolu s nami naživo.

Udalosť Galaxy Unpacked spoločnosť Samsung odvysiela online, prostredníctvom YouTube. Živý prenos sa spustí o 16. hodine nášho času. Nájdete ho na tejto adrese, poprípade na konci tohto textu.

Očakáva sa, že Samsung predstaví skladací smartfón Galaxy Z Fold 3 s kamerou umiestnenou pod obrazovkou a aktualizované „véčko“ Galaxy Z Flip 3. Spoločnosť im budú robiť smart hodinky Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic s operačným systémom WearOS 3 a 5nm čipsetom Exynos W920.

Priestor by mali dostať aj nové, plne bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds 2. Cenovo dostupnejšiu vlajkovú loď, model Galaxy S21 FE, dnes pravdepodobne neuvidíme. Tá si má odbiť premiéru až niekedy v októbri, respektíve na jeseň.

SÚŤAŽ: Vyhrajte Galaxy Z Flip 5G!

Do pozornosti dávame súťaž o Samsung Galaxy Z Flip 5G v hodnote 1 349 eur, ktorú sme pripravili v spolupráci so zastúpením Samsung Electronics Czech and Slovak.

Do súťaže sa zapojíte tak, že vytvoriť fotku, ako sledujete podujatie Galaxy Unpacked. Snímku musíte následne zdieľať v komentári pod súťažným príspevkom. Všetky podrobnosti nájdete TU. Súťaží sa na facbeookovej stránke TECHBYTE.sk.