sygic

Sygic a Union spojili sily: Cestovné poistenie si kúpite priamo v navigácii

Jedinečné riešenie, ktoré nemá na trhu obdobu, tvrdí Sygic.

Sygic si pre používateľov najsťahovanejšej offline navigácie pripravil zaujímavú doplnkovú službu. V spolupráci s poisťovňou Union začlenil priamo do navigačnej aplikácie cestovné poistenie.

Doplnková služba je dostupná od dnešného dňa, a to pre používateľov navigácie Sygic vo všetkých krajinách Európskej únie. Po nedávnom integrovaní režimu pre elektrické vozidlá s platbou za nabíjanie priamo v aplikácii tak spoločnosť prichádza s ďalšou inováciou.

„Rýchlo reagovať na potreby trhu novými technológiami, ktoré okrem navigácie pomôžu zvýšiť bezpečnosť za volantom, vnímame ako svoje poslanie. Bezpečnosť cestovania ako takého sa stalo významnou témou, a preto veríme, že cestovné poistenie v Sygic GPS Navigácii zákazníci ocenia nielen v nadchádzajúcom období pri plánovaní dovoleniek a výletov,“ uviedol šéf Sygicu Martin Strigač.

Aplikácia Sygic ponúka cestovné poistenie s pripoistením COVID-19 ako jediná na globálnom trhu. Navyše, poistenie sa dá uzavrieť aj priamo počas cesty. Vďaka prívetivému dizajnu sa zákazníci poistia za pár sekúnd, pričom poistenie začína platiť ihneď po zaplatení. 

sygic
Foto: Sygic

„Na slovenskom trhu dlhodobo patríme k lídrom v cestovnom poistení vďaka revolučným inováciám a proklientskemu prístupu. Spojenie so Sygicom je reakciou na aktuálny trend, kedy sa ľudia dopravujú na dovolenku vlastným autom. Teší nás, že môžeme byť partnerom spoločnosti Sygic, s ktorou zdieľame rovnaké hodnoty.“ uviedol Michal Špaňár, generálny riaditeľ poisťovní Union.

Tri typy poistenia

Union a Sygic pripravili tri druhy poistenia, ktoré si môže používateľ zakúpiť v navigačnej aplikácii.

TIP REDAKCIE
Mars v tých najprecíznejších detailoch: Tieto nádherné 8K zábery musíte vidieť!

Prvý model, krátkodobé poistenie, zahŕňa krytie liečebných nákladov v Európe a okolitých štátoch až do 250 000 eur, poistenie pre bežné činnosti a všetky bežné športové a voľnočasové aktivity, prémiové asistenčné služby 24/7, poistenie nákladov spojených s vycestovaním a ubytovaním blízkej osoby v mieste hospitalizácie a to všetko je bez spoluúčasti.

Krátkodobé poistenie v pripoistením COVID-19 obsahuje rovnaké krytie, no okrem toho zahŕňa aj liečebné náklady na ochorenie COVID-19 až do výšky 50 000 eur.

Ročné poistenie je výhodné pre tých, ktorí strávia na cestách aspoň 25 dní z roka. Jeho kúpou zákazníci získajú poistenie opakovaných ciest do zahraničia počas 365 dní, pričom maximálna doba poistenia na jednu cestu je 30 dní. Súčasťou sú aj liečebné náklady v Európe a okolitých štátoch až do 250 000 eur, bežné činnosti a vybrané športové a voľnočasové aktivity.

Cestovné poistenie je v Sygic GPS Navigácii k dispozícii nielen pre šoférov s platenou navigačnou licenciou Sygic. Poistiť sa môže ktokoľvek, kto má aplikáciu Sygic v mobile, a to aj v bezplatnej verzii navigácie, aj keď cestuje lietadlom, autobusom, vlakom, loďou či motorkou. Poistenie je zatiaľ dostupné pre telefóny s OS Android, verzia pre iOS sa tiež objaví ešte v priebehu tohto leta.