Deň otcov

TOP 5 tipov na darčeky ku Dňu otcov: Týmito kúskami rozhodne nič nepokazíte

Stále nemáte darček ku Dňu otcov? V ponuke Mobilonline ho určite nájdete. Pripravili sme pre vás výber tých najlepších.

Deň otcov tento rok oslávime 20. júna, čiže už túto nedeľu. A hoci nie je tento sviatok až tak populárny ako napríklad Deň matiek, zabudnúť by sme naň rozhodne nemali.

Ak ste si práve teraz uvedomili, že ste na sviatok pozabudli a ešte stále nemáte vybratý darček, nevadí. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré by mohli vašim otcom urobiť radosť.

Pre letné večery: JBL Charge 4 Bluetooth reproduktor

Ak je váš otec milovníkom hudby a k tomu skúsený grilmajster, poprípade len rád trávi čas vonku, tento reproduktor rozhodne neodmietne. JBL Charge 4 je vybavený zvýšenou odolnosťou IPX7, preto je na letné večery vonku ako stvorený. Okrem toho disponuje až 7 500 mAh kapacitou batérie, ktorá sa postará až o 20-hodinovú výdrž na jedno nabitie a dokáže dokonca aj doplniť šťavu vášmu smartfónu.

JBL Charge 4

Cena reproduktoru JBL Charge 4: 129 EUR

Pre audio zážitky: JBL Free II Bluetooth slúchadlá

Pri špičkovej značke JBL ešte chvíľu ostaneme. Pre milovníkov hudby, ktorí preferujú počúvanie obľúbených skladieb v súkromí, sa môžu hodiť bezdrôtové slúchadlá JBL Free II. Slúchadlá sú malé a spratné, s poriadnym výkonom a dávkou kvalitného audio zážitku, ktorý potrvá až 6 hodín na jedno nabitie.

JBL Free II

Cena slúchadiel JBL Free II: 59,90 EUR

Vždy poruke: Autonabíjačka Swissten Metal Mini

Pre ockov, ktorí trávia veľa času na cestách, sa bude hodiť napríklad aj praktická autonabíjačka Swissten Metal Mini. Maličká nabíjačka zabezpečí, aby boli dôležité zariadenia, ako napríklad telefón, vždy pripravené na použitie a nestalo sa, aby im došla batéria v tej najnevhodnejšej chvíli. Nabíjačka s dvoma USB vstupmi dokáže nabiť až dve zariadenia súčasne, pri 4,8 A (2,4 + 2,4).

Swissten Metal Mini

Cena autonabíjačky Swissten Metal Mini: 13,99 EUR

Bezpečnosť na prvom mieste: Jabra BT2045

Pri aktívnych vodičoch ešte ostaneme. Niekedy nastanú situácie, kedy musíte odpovedať na telefonát aj keď sa práve nachádzate na cestách, niekedy si to vyžaduje samotné zamestnanie. V týchto situáciách je však prvoradá bezpečnosť, ktorú môžete svojmu rodičovi zaručiť kúpou praktického handsfree slúchadla.

Toto bluetooth slúchadlo zabezpečí čisté hovory s vysokokvalitným reproduktorom a mikrofónom v trvaní až 9,5 hodiny. Opätovné nabitie do plnej kapacity prebieha prostredníctvom microUSB.

Jabra BT2045

Cena handsfree slúchadla Jabra BT2045: 19,99 EUR

Odolné kryty Spigen

Kúpou krytu rozhodne nepokazíte žiaden sviatok. Ide o praktické riešenie pre každého a ani pri príležitosti sviatku Dňa otcov ním rozhodne nič nepokazíte. U predajcu Mobilonline si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych krytov, rôznych farieb, rôzneho typu, od rôznych výrobcov.

My sme pre vás vybrali kvalitné a odolné kryty Spigen, ktoré sú mimoriadne obľúbené. Sú určené pre rôzne typy telefónov, medzi ktorými pravdepodobne nájdete aj ten váš.

Kryty Spigen

Cena krytov Spigen: od 4,99 do 27,98 EUR

Neprehliadnite akciové ponuky

V ponuke Mobilonline však aktuálne prebiehajú aj výhodné akcie, ktoré môžu byť takisto vhodné ako darček ku Dňu otcov. Pri kúpe použitého telefónu zo série Samsung Galaxy S10 z výkupu (trieda A, B alebo C) vám Mobilonline ako bonus pribalí balíček príslušenstva v hodnote takmer 50 EUR. V balíčku nájdete napríklad praktickú autonabíjačku Swissten, držiak na telefón s prísavkami CELLY Squiddy, vodotesné puzdro Swissten či slúchadlá Swissten Earbuds Rainbow.

Celú ponuku použitých telefónov zo série Samsung Galaxy S10 nájdete na tomto odkaze.

Deň otcov - akciový balíček

Ak ste vhodný darček vo vyššie uvedených tipoch nenašli, máme pre vás ešte jednu akciovú ponuku, ktorú využijete najmä vtedy, ak je váš otec menej technicky zdatný alebo ho pre vyšší vek smart technológie neoslovia.

Predajca Mobilonline pridal do akciovej ponuky aj tlačidlový telefón CPA Halo 18, ktorý je určený najmä pre seniorov. Praktickým bonusom je nabíjací stojan, ktorý telefón nabije až na ďalších 10 dní. Telefón je tiež malý, ľahký, s uhlopriečkou displeja 2,8“, veľkými a dobre čitateľnými tlačidlami, 0,3 Mpx fotoaparátom a možnosťou vloženia pamäťovej karty s kapacitou až do 16 GB.

Displej je aj napriek svojmu rozmeru dobre čitateľný a ostrý. Majitelia tohto telefónu určite ocenia aj foto kontakty, vymeniteľnú batériu, či integrované svietidlo.

Deň otcov - CPA Halo 18

Cena tlačidlového telefónu CPA Halo 18: 29,99 EUR

V spolupráci s Mobilonline.sk