HOPIN hľadá 500 rodičov: Deti dostanú šoférov, ktorí ich zadarmo prepravia do školy

Vďaka službe HOPIN KIDS môžu aj vaše deti doraziť do školy včas a bezpečne. HOPIN hľadá 500 rodičov, ktorí si chcú službu HOPIN KIDS na prepravu detí vyskúšať úplne zadarmo.

Po dlhom čase strávenom na home office a v režime dištančného vzdelávania prichádza ranný domáci zhon a lámanie svetových rekordov v behu na zástavku MHD alebo rodičom do auta. HOPIN sa to snaží vyriešiť s novou službou – HOPIN KIDS.

Do školy čo najbezpečnejšie

Vyučovanie sa opäť vracia do štandardného režimu. Je bezpečné posadiť dieťa do taxíka a nechať odviezť niekým cudzím alebo ho radšej posadiť do preplnenej električky? Už dávno neplatí, že preprava v taxíku bez dohľadu rodiča je nebezpečná.

Paradoxne, práve v taxíku sú vaše deti vo väčšom bezpečí, než pri ceste v autobuse, vlaku či električke. Obzvlášť v čase pretrvávajúcej pandémie to platí dvojnásobne. Pri ceste taxíkom sa rodič nemusí obávať, že dieťa nestihne školu, že sa niekde zatúla. Taxík dieťa vyzdvihne na vybranom mieste a v presný čas.

HOPIN Kids
Foto: HOPIN

Voziť budú len najlepší z najlepších

Aké je to mať osobného šoféra? Vďaka službe HOPIN KIDS je každému dieťaťu pridelený vlastný overený šofér, ktorého úlohou je prepraviť ho v bezpečí a pohodlí až do cieľa, ktorý zadáte vodičovi cez aplikáciu. Všetci vodiči, ktorí deti prostredníctvom doplnkovej služby prepravujú, sú tí najlepší z najlepších, navyše s dlhoročnými skúsenosťami a pozitívnymi hodnoteniami. Pre všetky deti od 8 rokov majú vo svojich autách pripravené kvalitné detské zadržiavacie zariadenia.

Pre prvých 500 rodičov zadarmo

Spoločnosť sa rozhodla dať v súčasnej situácii možnosť 500 rodičom vyskúšať si službu HOPIN KIDS úplne zadarmo. Stačí, ak sa prostredníctvom formuláru zaregistrujú a každý z nich dostane bezplatný kredit vo výške 30 € na využitie služby HOPIN KIDS. Následne po prihlásení v aplikácii môžu kredit využiť na objednávku.

Ak nemáte aplikáciu, stačí si ju stiahnuť na v Google Play, Huawei App Gallery alebo Apple App Store.