HOPIN hľadá 500 rodičov: Deti dostanú šoférov, ktorí ich zadarmo prepravia do školy

Vďaka službe HOPIN KIDS môžu aj vaše deti doraziť do školy včas a bezpečne. HOPIN hľadá 500 rodičov, ktorí si chcú službu HOPIN KIDS na prepravu detí vyskúšať úplne zadarmo.

Po dlhom čase strávenom na home office a v režime dištančného vzdelávania prichádza ranný domáci zhon a lámanie svetových rekordov v behu na zástavku MHD alebo rodičom do auta. HOPIN sa to snaží vyriešiť s novou službou – HOPIN KIDS.

Do školy čo najbezpečnejšie

Vyučovanie sa opäť vracia do štandardného režimu. Je bezpečné posadiť dieťa do taxíka a nechať odviezť niekým cudzím alebo ho radšej posadiť do preplnenej električky? Už dávno neplatí, že preprava v taxíku bez dohľadu rodiča je nebezpečná.

Paradoxne, práve v taxíku sú vaše deti vo väčšom bezpečí, než pri ceste v autobuse, vlaku či električke. Obzvlášť v čase pretrvávajúcej pandémie to platí dvojnásobne. Pri ceste taxíkom sa rodič nemusí obávať, že dieťa nestihne školu, že sa niekde zatúla. Taxík dieťa vyzdvihne na vybranom mieste a v presný čas.

HOPIN Kids
Foto: HOPIN

Voziť budú len najlepší z najlepších

Aké je to mať osobného šoféra? Vďaka službe HOPIN KIDS je každému dieťaťu pridelený vlastný overený šofér, ktorého úlohou je prepraviť ho v bezpečí a pohodlí až do cieľa, ktorý zadáte vodičovi cez aplikáciu. Všetci vodiči, ktorí deti prostredníctvom doplnkovej služby prepravujú, sú tí najlepší z najlepších, navyše s dlhoročnými skúsenosťami a pozitívnymi hodnoteniami. Pre všetky deti od 8 rokov majú vo svojich autách pripravené kvalitné detské zadržiavacie zariadenia.

TIP REDAKCIE
Lamborghini končí so spaľovákmi, do budúcnosti plánuje úplný prechod na elektromotory

Pre prvých 500 rodičov zadarmo

Spoločnosť sa rozhodla dať v súčasnej situácii možnosť 500 rodičom vyskúšať si službu HOPIN KIDS úplne zadarmo. Stačí, ak sa prostredníctvom formuláru zaregistrujú a každý z nich dostane bezplatný kredit vo výške 30 € na využitie služby HOPIN KIDS. Následne po prihlásení v aplikácii môžu kredit využiť na objednávku.

Ak nemáte aplikáciu, stačí si ju stiahnuť na v Google Play, Huawei App Gallery alebo Apple App Store.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať