crash bandicoot

Hru Crash Bandicoot: On The Run si už môžete stiahnuť z Google Play a App Store

Zábavná oddychovka.

Vývojári zo štúdia King, ktoré je od roku 2016 súčasťou vydavateľstva Activision Blizzard, pred pár týždňami oznámili, že hra Crash Bandicoot: On The Run dorazí do obchodov s aplikáciami 25. marca.

O tom, že sa pracuje na mobilnej verzii legendárnej hry Crash Bandicoot informoval server Kotaku približne pred rokom. Rok ubehol ako voda a hru s podtitulom On The Run si môžu fanúšikovia konečne na svojich smartfónoch zahrať.

Ako bolo známe už skôr, hra je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Príjmy tvorcom generujú mikrotransakcie, prostredníctvom ktorých si hráči môžu zakúpiť rôzne položky.

crash bandicoot

Hru Crash Bandicoot: On The Run je takzvanou endless runner hrou, no vývojári do nej pridali aj pár budovateľských prvkov. Zdroje, ktoré získate počas prekonávania levelov, použijete na vylepšovanie svojej základne.

Hra je od pôvodného originálu trochu vzdialená. V praxi skôr pripomína podobne ladenú hru Subway Surfers.

TIP REDAKCIE
Facebook zarobil na reklame 29 miliárd dolárov, opäť si kopol do Apple

V hre sa stretnete aj so známymi súpermi ako Nitrus Brio, Nina Cortex alebo Dingdile. Nechýba tiež jedna z najobľúbenejších kladných postáv Coco Bandicoot.

Ak si chcete hru zahrať, potrebujete aktívne pripojenie na internet, v offline režime nefunguje. Novinku Crash Bandicoot: On The Run si môžete stiahnuť z obchodu Play (TU) alebo Apple App Store (TU).

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať