pofo f2 pro offi 2

Poco F2 Pro začína dostávať aktualizáciu na operačný systém Android 11

Poco F2 Pro ako produkt sesterskej spoločnosti Xiaomi bol predstavený v máji tohto roka. Smartfón je odvodený od modelu Redmi K30 Pro.

Poco F2 Pro ako produkt sesterskej spoločnosti Xiaomi bol predstavený v máji tohto roka. Smartfón je odvodený od modelu Redmi K30 Pro, ponúka teda viac ako len slušnú výbavu za relatívne dobrú cenu.

Poco F2 Pro bol predstavený s operačným systémom Android 10, výrobca však v júni prisľúbil, že pripraví aktualizáciu na Android 11. Vývojári svoju prácu dokončili a stabilná verzia aktualizácie sa teraz dostáva k zákazníkom, informuje ytechb.com.

poco F2 pro 1 1
Poco F2 Pro

Aktualizácia na Android 11 je spojená s používateľským prostredím MIUI 12, pričom má veľkosť 2,8 GB. V systéme pribudli konverzačné bubliny pre okamžitý prístup k aktívnym chatom, nové menu, ktoré sa zobrazí po podržaní tlačidla napájania, inteligentné odpovede, vyššia úroveň zabezpečenia a vylepšené ovládanie multimédií.

Vývojári tiež pripravili vizuálne zmeny v užívateľskom prostredí, ktoré okrem iného zásobili čerstvou várkou nových tapiet pre domácu obrazovku. Aktualizácia zariadení momentálne prebieha na ázijských trhoch.

Predpokladáme, že v priebehu tohto mesiaca začne aktualizácia prebiehať aj v ďalších oblastiach sveta, Európu nevynímajúc. Ak ste si Poco F2 Pro zakúpili, očakávajte v najbližších dňoch a týždňoch aktualizačnú notifikáciu.

Porovnajte si ceny Poco F2 Pro u slovenských predajcov:

Total
3
Zdieľaní