ipad pro

Prvého iPadu s Mini-LED displejom a nových AirPods sa dočkáme v prvej polovici 2021, tvrdí analytik

Renomovaný analytik Ming-Či Kuo na predikciách ohľadom produktov spoločnosti Apple rozhodne nešetrí, obzvlášť v priebehu posledných dní.

Renomovaný analytik Ming-Či Kuo na predikciách ohľadom produktov spoločnosti Apple rozhodne nešetrí, obzvlášť v priebehu posledných dní. Tie najnovšie, na ktoré upozornil server MacRumors, sa týkajú nadchádzajúceho iPadu a slúchadiel AirPods 3.

Pekne poporiadku. Čo sa týka chystaného iPadu, má ísť o vôbec prvý produkt spoločnosti Apple, ktorý bude pokrývať revolučný Mini-LED displej. Kľúčovým dodávateľom potrebných súčiastok sa pritom má stať výrobca Jialianyi. Významný však nebude len v rámci iPadov.

Mini-LED displej má budúci rok pokrývať až 6 zariadení od Apple

S masovou výrobou prvého iPadu s Mini-LED displejom sa vraj začne niekedy v prvej polovici 2021. Celkovo sa však budúci rok máme dočkať až šiestich zariadení s Mini-LED displejom, a to 12,9-palcového iPad Pro, 27-palcového iMacu Pro, 14,1-palcového MacBooku Pro, 16-palcového MacBooku Pro, 10,2-palcového iPadu a 7,9-palcového iPadu mini.

Predpokladá sa, že vďaka Mini-LED displejom budú môcť byť chystané produkty o niečo tenšie a v tom prípade aj ľahšie. Ďalej má technológia ponúknuť kvalitnejšie zobrazovanie odtieňov čiernej, vyšší jas, sýtejšie farby a taktiež aj lepší kontrast.

ipad pro
Foto: Apple

AirPods 3 majú byť lacnejšie, no nebudú potláčať okolitý hluk

Analytik sa však nevenoval len pripravovanému iPadu. Jeho najnovšie predikcie totižto spomínajú aj novú generáciu slúchadiel AirPods – AirPods 3. Aj tie majú do štádia masovej produkcie vstúpiť počas prvej polovice budúceho roku.

Nové AirPods majú byť o niečo lacnejšie. Nižšia cena si však vypýta svoju daň. Slúchadlá totiž majú doraziť bez niektorých top-end funkcií, ako je napríklad potláčanie okolitého hluku, no na druhú stranu, má sa zlepšiť výdrž batérie. Po vizuálnej stránke vraj budú pripomínať AirPods Pro.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať