AKTUÁLNE: Nabíjačku a slúchadlá nemáme čakať ani pri Samsung Galaxy S30

Slúchadlá či nabíjačku vám k novým smartfónom v budúcnosti vraj nepribalí ani Samsung. Zmena má prísť spolu s predstavením série Galaxy S30.

Apple nedávno predstavil svoju najnovšiu sériu iPhonov – iPhone 12. Počas podujatia oficiálne potvrdil, že v krabičkách od najnovších modelov (a nielen tých) sa nenachádzajú slúchadlá ani nabíjačka, čo mnohých pobúrilo. Zo strany Apple však išlo o šikovné rozhodnutie, ktoré prospeje nielen jemu, ale aj životnému prostrediu.

A zrejme už čoskoro nebude jediný, kto z balení svojich produktov odstráni tieto pomerne kľúčové doplnky. Ako píše server Android Authority odvolávajúci sa na zdroje ChosunBiz, slúchadlá či nabíjačku vám k novým smartfónom v budúcnosti vraj nepribalí ani Samsung. Zmena má prísť spolu s predstavením nadchádzajúcej série vlajkových lodí Galaxy S30.

V balení aktuálnej “S” série sme mali a stále máme možnosť nájsť 25 W adaptér a USB-C slúchadlá značky AKG. Krabičky modelov Galaxy S30 vraj budú obsahovať len kábel a nástroj na vysunutie slotu pre SIM kartu.

TIP REDAKCIE
V Bratislave vyrastie nová centrála spoločnosti ESET. O projekt sa postará známy ateliér

Prečo?

Dôvod je asi každému jasný. Samsung by týmto spôsobom dokázal citeľne podporiť predaj svojich bezdrôtových slúchadiel a nabíjačiek, drôtových i bezdrôtových. Osekanie obsahu krabičiek však výrazne pomôže aj životnému prostrediu, nakoľko sa zredukuje objem nadbytočného odpadu.

Musíme však poznamenať, že zatiaľ nejde o potvrdenú informáciu. Všetko sa oficiálne dozvieme zrejme až v januári, kedy nám má byť rad Galaxy S30 predstavený. Dovtedy môžeme len hádať.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať