4ka oslavuje 5. narodeniny: Ak jej zavinšujete, získate 1 GB dát

4ka oslavuje narodeniny, takto jednoducho môžeš získať 1 GB dát na 30 dní úplne zadarmo.

Najmladší operátor na Slovensku už 4. októbra oslávi 5. narodeniny. Spoločnosť sa k tomuto peknému výročiu rozhodla odmeniť všetkých tých zákazníkov, ktorí jej zavinšujú niečo pekné.

Zavinšovať 4ke môžete prostredníctvom aplikácie (musí sa vám zobraziť vinšovacia karta). Ak tak spravíte, operátor vám na mesiac daruje 1 GB dát (GIGA).

„Každý zákazník, ktorý už má inštalovanú alebo si stiahne našu appku Moja 4ka a jej prostredníctvom zavinšuje 4ke k narodeninám, dostane na 30 dní gigabajt dát zadarmo. Gratulácie  prijímame od 2. do 5. októbra,“ hovorí produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Narodeninový darček v podobe dát zadarmo je dostupný pre všetkých zákazníkov 4ky, ktorých je k dnešnému dňu viac ako 483-tisíc. Pre úspešné aktivovanie darčeka stačí stiahnutie najnovšej verzie aplikácie Moja 4ka pre mobilné zariadenia s OS Android cez Google Play a mobilné zariadenia značky Apple s iOS cez App Store, a následné zaslanie bezplatnej vinšovacej správy.

TIP REDAKCIE
Vedci: Ľadovce sa napriek dobrým tohtoročným podmienkam ďalej topia

Ak už zákazník aplikáciu má, no záložku Vinšovacia GIGA v nej nevidí, operátor odporúča jej aktualizáciu alebo reinštaláciu novšej verzie z 2. 10. 2020.

Ak chcete skontrolovať či máte aplikáciu aktuálnu, spraviť tak môžete priamo v jednotlivých obchodoch. Pre Android kliknite SEM, ak používate iOS zariadenia tak SEM a keď máte Huawei s App Gallery, tak SEM.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať