Nintendo Switch

Nintendo údajne pripravuje novú konzolu s podporou pre 4K rozlíšenie

Nintendo údajne plánuje vydať novú konzolu Switch s vyšším výkonom a taktiež aj podporou pre vysoko kvalitné 4K rozlíšenie.

Nintendo môže pripravovať novú konzolu, ktorá okrem vyššieho výkonu ponúkne aj podporu pre 4K rozlíšenie, píše server Wccftech.

S touto novinkou prichádza Takahashi Mochizuki z Bloomberg, ktorý nám aj v minulosti poskytol mnoho pravdivých informácií o konzolách z dielne Nintendo. Môžme ho teda označiť za overený zdroj.

Vyšší výkon aj rozlíšenie

Takahashi tvrdí, že Nintendo plánuje vydať novú konzolu Switch s vyšším výkonom a taktiež aj podporou pre vysoko kvalitné 4K rozlíšenie. Kompletné špecifikácie pripravovaného zariadenia však zatiaľ nie sú známe.

Ďalej uvádza, že konzola, ktorá môže debutovať ako Nintendo Switch Pro, dorazí spolu s niekoľkými hrami od viacerých štúdií. Zamerané majú byť na čo najširšiu škálu užívateľov. Konkrétne názvy titulov nám žiaľ neboli poskytnuté.

O možnom debute novej konzoly Nintendo počúvame už dlhší čas. Štúdio je však na informácie o svojich plánoch na koniec tohto roka veľmi skromné, a tak toho zatiaľ vieme len veľmi málo.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť Nothing to roztočí: Budúci rok príde s prvým smartfónom!

Čo presne sa na nás chystá, teda nevieme. Podpora pre 4K rozlííšenie je však náznakom, že sa skutočne môžeme tešiť na výkonnú konzolu, ktorá bude držať krok s dobou i konkurenciou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať