Orange zvýhodňuje pevný internet. Zákazníkom prispeje na kúpu sumou 100 €

Mať doma rýchly a spoľahlivý internet je v tomto čase dôležité, a preto Orange teraz prispeje zákazníkom na kúpu pevného internetu sumou až do 100 eur, píše operátor v čerstvej tlačovej správe.

Mať doma rýchly a spoľahlivý internet je v tomto čase dôležité, a preto Orange teraz prispeje zákazníkom na kúpu pevného internetu sumou až do 100 eur, píše operátor v čerstvej tlačovej správe.

Najväčší slovenský operátor Orange sa rozhodol motivovať zákazníkov k tomu, aby si u neho zadovážili pevný internet. Príspevok vo výške 100 € pripíše na zákaznícky účet v rámci aktuálnej ponuky.

Podmienkou je, že si zákazník musí kúpiť pevný internet k akémukoľvek hlasovému paušálu a následne si spojí tieto služby do tzv. Love dohody. Súčasťou podmienok je viazanosť na 24 mesiacov.

Ak zákazník hlasový paušál nemá, poprípade ho nechce spojiť s pevným internetom do Love dohody, získa menší bonus – príspevok vo výške 50 €. 24-mesačnej viazanosti sa ale nevyhne ani v tomto prípade.

Z pripísanej sumy na zákazníckom účte sa bude každý mesiac odpočítavať po 5 € na platbu za pevný internet. Zľava sa teda bude uplatňovať po dobu 20 mesiacov (10 mesiacov pri 50 € dotácii).

TIP REDAKCIE
Prekvapivé výsledky: Android 11 nie je najrozšírenejšou verziou OS od Google
Foto: Orange

Príspevok môže zákazník získať aj na navýšenie svojho súčasného internetového programu aspoň o jednu úroveň alebo dokúpenie služby Zrýchlenie na 1 Gbit/s či Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s k optickému internetu, uvádza operátor.

Príspevok sa dá uplatniť na akýkoľvek pevný internet z ponuky Orange. Teda optický, DSL, 4G internet pre domácnosti alebo firmu a akýkoľvek z ich variantov (Basic, Optimal, Premium).

Do konca augusta Orange navyše ponúka bezplatnú aktiváciu a inštaláciu pevného internetu. Operátor svojím pevným internetom pokrýva 90 % domácností na Slovensku. Pri jeho výpadku Orange poskytne službu Záložný internet.

V prípade potreby vie zabezpečiť aj Wi-Fi zosilňovač, ktorý privedie dostatočne silný signál do celej domácnosti, či trebárs na terasu.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať