TOP kolobežka: Kirin M4 Pro má sedadlo, maximálnu rýchlosť 45 km/h a dojazd 60 km!

Ak vám chýba dopravný prostriedok, máme pre vás „malý“ tip. Kugoo Kirin M4 Pro je kolobežka do terénu s poriadnym výkonom a perfektným spracovaním.

Čas v ktorom momentálne žijeme je veľmi špecifický. V modernej histórii Slovenska sme nikdy neboli nútení nechodiť do školy či v niektorých prípadoch aj do práce. To nám dáva dosť voľného času na to, aby sme mohli chodiť do prírody, na bicykel či robiť iné aktivity.

Ak vám chýba dopravný prostriedok, z ktorého by ste sa tešili nielen teraz, ale aj vtedy, keď koronakríza pominie, máme pre vás „malý“ tip. Kolobežka do terénu s poriadnym výkonom a sedadlom totiž na jedno nabitie dokáže prejsť 60 kilometrov, čo kľudne stačí na dochádzanie do práce či školy.

KUGOO Kirin M4 Pro

Cena: 587,92 € |Kupón: GKB470S | Doručenie: Zadarmo z EÚ skladu

Kolobežka disponuje veľkými, 10-palcovými pneumatikami, vďaka čomu ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a pohodlie pri cestovaní. Zároveň sa hodí na cesty, chodníky či prírodné chodníčky.

Jej srdcom je výkonný 500 W motor, ktorý ju dokáže rozbehnúť na maximálnu rýchlosť 45 kilometrov za hodinu. Poviem vám, že 45 km/h na kolobežke pôsobí výrazne rýchlejšie než v aute či na motorke a bohato to stačí na azda na všetko.

Motor je naprogramovaný na 3 úrovne výkonu (15 km/h, 30 km/h, 40 km/h), aby sa nestalo, že niekde, kde je veľa ľudí pridáte „plyn“ a kolobežka neriadene vystrelí rýchlosťou, aká na danú situáciu nie je vhodná. Súčasťou výbavy je aj predné LED svetločervené svetlo vzadu.

O tom, že ide o „nasvalenú“ verziu bežných kolobežiek svedčí aj fakt, že KUGOO Kirin M4 Pro dokáže odviezť ľudí do 150 kilogramov a vyšplhať sa do kopcov s maximálnym stúpaním 20 %. Okrem iného ešte ponúka dvojité odpruženie, čo sa opäť prejaví na kvalite jazdných vlastností.

Kotúčové brzdy vpredu aj vzadu

Zastaviť takúto mašinku vyžaduje poriadne brzdy. Vpredu aj vzadu sa preto nachádzajú kotúčové brzdy, ktoré s tým nebudú mať žiadne problémy. Všetky potrebné informácie o stave kolobežky môžete samozrejme sledovať na displeji, ktorý sa nachádza na riadidlách.

KUGOO Kirin M4 Pro je kolobežka a preto je aj napriek svojmu výkonu skladacia. Hravo ju teda preveziete v aute alebo kľudne aj v MHD. Vzhľadom na obrovskú batériu a robustnú konštrukciu však kolobežka váži slušných 23,2 kilogramu. Celé balenie (krabica) váži 26,8 kilogramu. Ak si ju teda objednáte, buďte pripravení na poriadne veľký balíček.

Kolobežka sa nachádza v európskom sklade, preto vám príde rýchlo a hlavne bez doplácania akýchkoľvek poplatkov za doručenie.

V prípade, ak nepotrebujete dojazd 60 km a uspokojili by ste sa aj s dojazdom 45 km odporúčame model Kugoo Kirin M4, ktorý je veľmi podobný. Aj k tejto kolobežke máme kupón GKB267S znižujúci cenu na 525,15 €.

V spolupráci s obchodom Geekbuying.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať