Samsung Galaxy Note10+

Samsung Galaxy Note20 má mať rovný displej. Porovnať ho možno s Galaxy S20

O prítomnosti rovného displeja v Galaxy Note20 informoval Ice Universe prostredníctvom siete Twitter. Pojem “rovný” však nanešťastie bližšie nešpecifikoval.

Bol to práve Samsung, ktorý pred pár rokmi odštartoval éru zahnutých displejov. V poslednom čase však od tohto trendu skôr upúšťa a svoje smartfóny opäť vybavuje “rovnejšími” displejmi. Rovnako tomu má byť aj v prípade nadchádzajúcej vlajkovej lode, informuje server 9to5Google.

O možnej prítomnosti rovného displeja v Galaxy Note20 informoval Ice Universe prostredníctvom siete Twitter. Pojem “rovný” však nanešťastie bližšie nešpecifikoval.

Ak sa ale budeme riadiť nedávnymi špekuláciami, môžeme očakávať, že displej Galaxy Note20 sa bude po vizuálnej stránke podobať na displej v Galaxy S20. Ten síce nie je rovný v takej miere, ako by mnohí chceli, no rozhodne ide o prijateľnejšiu voľbu ako zahnuté displeje v iných smartfónoch, ktoré sa často stretávajú s ostrou kritikou.

Táto zmena je jasným náznakom, že juhokórejský výrobca naslúcha názorom jeho vernej komunity. Ide však o pomerne razantný krok, keďže zakrivené displeje boli niekoľko rokov akýmsi symbolom jeho vlajkových lodí.

TIP REDAKCIE
EMA schválila vakcínu od Pfizeru pre maloletých vo veku od 5 do 11 rokov, podávať sa bude v 2 menších dávkach

Aký je váš postoj k zahnutým displejom? Prídu vám zbytočné alebo ich naopak obľubujete? Dajte nám vedieť v ankete nižšie.

Preferujete zahnuté, alebo rovné displeje?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať