Samsung Galaxy Note10+

Samsung Galaxy Note20 bude mať len FHD displej: Chýbať mu bude žiadaná funkcia!

Displej zrejme nebude jednou zo silnejších stránok štandardného modelu z pripravovanej série Galaxy Note20. Naznačuje to tvrdenie overeného informátora.

Displej zrejme nebude jednou zo silnejších stránok štandardného modelu z pripravovanej série Galaxy Note20. Naznačuje to nové tvrdenie overeného informátora vystupujúceho ako Ice universe.

Ako píše server Pocketnow, informátor prostredníctvom siete Twitter oboznámil verejnosť so skutočnosťou, že Galaxy Note20 ponúkne rovný displej s FHD rozlíšením a štandardnou obnovovacou frekvenciou (60 Hz).

Chystané zariadenia sa tak budú zrejme najviac odlišovať práve v tomto smere, keďže výkonnejší variant, Galaxy Note20+, ponúkne displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a technológiou LTPO, vďaka čomu bude šetrnejší k batérii.

Za rozhodnutím má stáť jediný dôvod

Informátor verí, že spoločnosť sa pre tento krok rozhodla z jediného dôvodu. Tým má byť vyšší zisk. Samsung totiž týmto spôsobom “motivuje” potenciálnych zákazníkov k tomu, aby pri výbere nového Galaxy Note siahli radšej po špičkovejšom a tým pádom aj drahšom variante.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS

Od predstavenia radu Galaxy Note20 nás však stále delia takmer dva mesiace, čo znamená, že sa toho môže ešte mnoho zmeniť. Taktiež musíme podotknúť, že stále ide len o špekulácie a nie oficiálne informácie zo strany výrobcu.

Zariadenia nám majú byť oficiálne odhalené 5. augusta.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať