Xiaomi Mi Mix 4 je blízko: Xiaomi pripravuje novú kampaň

Dedukcia vznikla na základe nedávnej aktivity spoločnosti Xiaomi. Aby sme boli presnejší, gigant si na sieti Weibo vytvoril nový účet s názvom “MIX Weibo”.

Poslednou vlajkovou loďou zo série Mi Mix bol model Mi Mix 3, ktorý debutoval ešte v roku 2018. Na pokračovanie úspešného radu však už zrejme nebudeme musieť čakať pridlho, píše Gizmochina.

Táto dedukcia vznikla na základe nedávnej aktivity spoločnosti Xiaomi. Aby sme boli presnejší, čínsky gigant si na sieti Weibo vytvoril nový účet s názvom “MIX Weibo”.

via Gizmochina

Podľa mnohých to znamená, že sa Xiaomi pripravuje na debut pokračovania radu Mi Mix, a teda Mi Mix 4. Displej vlajkovej lode môže ponúknuť 2K rozlíšenie a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Spomínajú sa taktiež aj veľmi tenké rámiky či selfie fotoaparát pod displejom.

Presný dátum, kedy by novinka mohla debutovať, zatiaľ nie je známy. Avšak podľa viacerých správ by sa tak malo stať po vydaní stabilnej verzie MIUI 12, čo znamená, že zariadenie s najväčšou pravdepodobnosťou debutuje až v lete.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Ďalšia vlna podvodných SMS. Týka sa to všetkých ľudí, takto vyzerajú!

Mi Mix Alpha

Do série Mi Mix spadá aj zatiaľ neuvoľnený Mi Mix Alpha 5G. Ten je vybavený 7,92-palcovým S-AMOLED displejom s rozlíšením 2250 x 2088 pixelov. Pod kapotou možno nájsť 12 GB RAM, 512 GB úložisko a 4050 mAh batériu s podporou 40 W rýchlonabíjania.

Na zadnej strane sa nachádza vertikálne uložená zostava fotoaparátov, ktorá sa skladá zo 108 Mpx hlavného snímača, 20 Mpx širokouhlého senzoru a 12 Mpx teleobjektívu s 2x optickým priblížením, Dual Pixel automatickým zaostrovaním a laserovým zaostrovaním.

Na domácom trhu bol smartfón nacenený na 19999 čínskych jüanov, čo v prepočte vychádza na šokujúcich 2 589 eur. Stále však nie je v predaji.

Veríme, že sa viacero informácií ohľadom Mi Mix Alpha či Mi Mix 4 dozvieme v priebehu nasledujúcich týždňov.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať