TOP 10: Toto sú najvýkonnejšie vlajkové lode za apríl podľa AnTuTu

Prvé miesto obsadilo zariadenie od Xiaomi.

1
Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra

Benchmark AnTuTu včera konečne zverejnil rebríček desiatich najvýkonnejších vlajkových lodí za mesiac apríl. Dve z troch prvých priečok obsadili zariadenia od Xiaomi.

Ako píše web Playfuldroid, údaje, na základe ktorých vznikla tabuľka nižšie, boli zbierané od 1. do 30. apríla. Priemerné skóre bolo vypočítané z viac ako 1 000 zariadení.

Zdroj: AnTuTu (via Playfuldroid)

Presuňme sa teraz k tomu podstatnému – výsledkom. Dve z troch prvých priečok obsadili zariadenia od spoločnosti Xiaomi. Aby sme boli konkrétnejší, rebríčku dominoval Mi 10 Pro vybavený čipsetom Snapdragon 865, 8 GB LPDDR5 RAM a 256 GB UFS 3.0 úložiskom. Jeho súrodenec, štandardný Mi 10, obhájil tretiu priečku.

Dve zariadenia od seba oddeľuje stále čerstvý OnePlus 8 Pro. Smartfón ponúka obrovské čísla v takmer všetkých ohľadoch – poháňa ho Snapdragon 865, ktorý spolupracuje s 12 GB LPDDR5 RAM a 256 GB UFS 3.0 úložiskom.

Vlajkové lode od spoločnosti Samsung sa teda do prvej trojky nedostali. Najvýkonnejší model z novej série, Galaxy S20 Ultra 5G s čipsetom Exynos 990, 12 GB RAM a 128 GB úložiskom sa umiestnil na štvrtom mieste. Hneď za ním sa nachádza S20+ 5G v rovnakej konfigurácii, pričom štandardný S20 5G obsadil až ôsmu priečku.

V rebríčku však možno nájsť aj ROG Phone 2, OnePlus 7T či OnePlus 7T Pro.

Sme zvedaví, ako veľmi sa tabuľka zmení počas tohto mesiaca.

Aký je váš názor? Súhlasíte s tabuľkou alebo máte na vec trochu iný pohľad? Dajte nám vedieť.