telekom aplikacia 5 0

Telekom aktualizoval aplikáciu: Nový dizajn + možnosť meniť paušál priamo v appke

Druhý najväčší operátor na Slovensku, Slovak Telekom, v pondelok aktualizoval svoju aplikáciu, do ktorej pribudli nové funkcie a miernou zmenou prešiel aj dizajn.

Druhý najväčší operátor na Slovensku, Slovak Telekom, v pondelok aktualizoval svoju aplikáciu, do ktorej pribudli nové funkcie a miernou zmenou prešiel aj dizajn.

Azda najväčším vylepšením je možnosť pohodlne cez aplikáciu vykonať zmenu paušálu. Zákazníci, ktorí používajú program ÁNO tak bez navštívenia predajne alebo telefonického hovoru môžu prejsť na jeden z nových T paušálov, ktoré operátor predstavil presne pred týždňom.

telekom aplikacia 1 zmena2
Telekom aplikácia prešla zmenami.

V aplikácii máte aj naďalej prehľad o všetkých svojich službách, či už mobilných alebo pevných. Samozrejmosťou je aj aktuálna spotreba, možnosť zaplatenia faktúr či aktivovania dodatočných balíkov, prevažne dát.

[irp posts=”111413″ ]

Nová je však sekcia „Program,“ v ktorej máte možnosť prejsť na iný paušál, a to z programu ÁNO na paušál T alebo z jedného paušálu T na druhý.

telekom aplikacia 4 0
V aplikácii máte prehľad o svojom aktuálnom programe, ako aj o ponuke ďalších paušálov.

Telekom vám pri prechode na nový paušál odporučí 3, ktoré sa na váš aktuálny podobajú najviac či už cenovo alebo nastavením. V našom prípade sme k programu ÁNO L dostali na výber z T Nekonečno SD za 42 €, T Ideál 27 za 27 € alebo T Ideál 32 za 32 €.

[irp posts=”111434″ ]

Najzaujímavejším atribútom každého z paušálov je okrem ceny objem predplatených dát. Tie Telekom uvádza už po aplikovaní extra porcie vyplývajúcej zo skupiny Magenta 1 (ak ju máte aktivovanú).

Podrobnosti si samozrejme môžete zobraziť rozkliknutím textu „Detaily paušálu“.

telekom aplikacia 7 0 1
Pri prechode z ÁNO máte na výber len 3 podobné verzie paušálov. K ďalším sa cez aplikáciu nedostanete.

Zatiaľ s nedostatkami

Telekom počas tlačovej konferencie avizoval, že ich nové paušály budú fluidné, a teda si teoreticky každý mesiac budete môcť zvoliť to, čo vám práve vtedy vyhovuje. Jeden mesiac môžete mať aktívny najnižší paušál, ten ďalší kľudne najvyšší.

V aplikácii minimálne pri prechode z ÁNO na paušály T táto možnosť nie je. Neviete si tak vybrať najnižší paušál T ale len ten, ktorý sa podobá na váš aktuálny.

telekom aplikacia 2 zmena
Telekom chce, aby ste cez aplikáciu vybavili takmer všetko.

To nás privádza k ďalšej nedokonalosti, na ktorú sme sa pýtali Telekomu, no zatiaľ čakáme na odpoveď. Mnohí zákazníci totiž majú už teraz aktívne zľavy na paušál. Či je to 5 €, 10 € alebo iná čiastka. Zatiaľ nie je jasné či pri prechode z ÁNO na T bude táto zľava aplikovaná alebo nie.

Každopádne, veríme, že Telekom tieto nedostatky odstráni, resp. vysvetlí a svet paušálov sa aspoň sčasti zlepší.

Nakoniec spomeniem aj fakt, že aplikácia Telekomu je konečne dostupná aj v tmavom režime. Nejde síce o úplne čierny režim, no tmavšie farby určite lepšie zapadnú do systému, ktorý je takto ladený. Režim sa pritom prispôsobuje systémovým nastaveniam. Ak tmavý režim aktivovaný nemáte, aplikácia ostane svetlá.

Čo hovoríte na ponuku Telekomu? Páčia sa vám nové paušály a aplikácia? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
16
Zdieľaní