LG Velvet krátko pred debutom pózuje na živých fotografiách

Máme tú ďalšie zaujímavé informácie ohľadom očakávaného smartfónu z dielne LG, ktorý sa nám má oficiálne odhaliť už zajtra.

Máme tú ďalšie zaujímavé informácie ohľadom očakávaného smartfónu z dielne LG, ktorý sa nám má oficiálne odhaliť už zajtra, a teda 7. mája.

Ako píše server Android Beat, LG Velvet bude vybavený 6,8-palcovým FHD displejom, ktorý sa nám po novom ukazuje aj na živých fotografiách. Všimnúť si môžeme veľmi tenkých rámikov a výrezu v tvare dažďovej kvapky, ktorý budem domovom pre jeden selfie snímač. Taktiež to vyzerá, že displej bude na bočných hranách mierne zahnutý.

LG Velvet: 8 GB RAM, Snapdragon 765G a 48 Mpx foťák

Fotografie nám však odhalili aj kompletné špecifikácie očakávaného zariadenia, ktoré sa zhodujú s tými, o ktorých sme vás informovali v jednom z našich nedávnych článkov.

Je teda takmer isté, že LG Velvet dorazí s 8 GB operačnej pamäte RAM, 16 Mpx selfie fotoaparátom, certifikáciou IP68 a 128 GB interným úložiskom, ktoré si bude môcť užívateľ prostredníctvom microSD rozšíriť až do 2 TB. Merať by mal 167,2 x 74,1 x 7,9 mm a vážiť rovných 180 g.

TIP REDAKCIE
Niekde koniec, inde začiatok: Huawei potvrdil ukončenie spolupráce s Leica!

Zadná strana smartfónu má ponúknuť trojicu fotoaparátov pozostávajúcu z 48 Mpx hlavného, 8 Mpx širokouhlého a 5 Mpx hĺbkového snímača. O pohon zariadenia by sa mal starať čipset Snapdragon 765G s podporou pre 5G siete. Nakoniec nesmieme zabudnúť ani na 4 300 mAh batériu.

Artificial Intelligence Sound

LG spomenulo prítomnosť technológie Artificial Intelligence Sound, ktorá bude schopná analyzovať audio obsah a na základe získaných údajov následne prispôsobiť vybrané nastavenia.

K telefónu budú dostupné aj doplnky ako stylus či Dual Screen, pričom obidve sa budú predávať samostatne.

Všetky informácie ohľadom LG Velvet sa oficiálne dozvieme už 7. mája.