LG velvet

LG Velvet je blízko: Takéto sú špecifikácie, príde aj so šikovným príslušenstvom!

Spoločnosť LG nám už 7. mája predstaví svoj nový smartfón, ktorý na základe špecifikácií môžeme zaradiť do zlatej strednej triedy.

Spoločnosť LG nám už 7. mája predstaví svoj nový smartfón, ktorý na základe špecifikácií môžeme zaradiť do zlatej strednej triedy. Časť z nich sme vám už priblížili v nedávnom článku, no teraz tu máme ďalší únik, ktorý nám pripravovaný kúsok približuje o niečo viac.

Ako píše server SlashGear, LG Velvet poženie čipset Snapdragon 765 5G, ktorý vypĺňa priestor medzi špičkovým Snapdragon 865 a mid-range radom Snapdragon 600. To znamená, že výkon síce nebude najvyšší, no dočkáme sa podpory 5G sietí a ďalších technológií, ktorými disponuje najnovšia séria.

Používateľ @Kuma_Sleepy na sociálnej sieti zverejnil prehľad základných špecifikácii. Podľa neho LG Velvet okrem Snapdragon 765 5G ponúkne aj 8 GB RAM a 128 GB úložisko. Interiér má taktiež obsahovať aj 4 300 mAh batériu.

Zadnú stranu bude obývať trojica fotoaparátov. Na čele má stáť 48 Mpx hlavný snímač s OIS, pričom asistovať mu bude 8 Mpx širokouhlý a 5 Mpx hĺbkový snímač. Na prednej strane sa dočkáme 16 Mpx selfie fotoaparátu.

TIP REDAKCIE
Pomocnú ruku podala aj spoločnosť LG: Darovala materiálnu pomoc ukrajinským utečencom

Používateľ ďalej spomína prítomnosť stereo reproduktorov, snímača odtlačkov prstov v displeji, podporu pre rýchle nabíjanie či odolnosť IP68.

LG Velvet a Dual Screen

Taktiež to vyzerá, že LG Velvet dorazí so svojou vlastnou verziou doplnku Dual Screen. Zatiaľ však nie je isté, či sa bude predávať spolu so zariadením. Veríme, že tieto a ďalšie dôležité informácie sa dozvieme v priebehu nasledujúcich dní. A aj keby nie, od predstavenia nás už delí len niečo vyše týždňa.