google pixel 4

Nikdy neuzrie svetlo sveta: Takto mal vyzerať Pixel 4a XL

Tím z Pigtou zverejnil zaujímavé rendery, ktoré nám ponúkajú náhľad na to, ako by Pixel 4a XL vyzeral, keby sa dožil svojho debutu.

Už dlhší čas vieme, že spoločnosť Google pripravuje svoj nový prémiový mid-range smartfón s označením Pixel 4a. Očakávalo sa, že sa dočkáme aj modelu Pixel 4a XL, no od tohto projektu sa upustilo. A je to veľká škoda, keďže smartfón mal vyzerať naozaj lákavo.

Ako píše server Android Authority, tím z Pigtou zverejnil zaujímavé rendery, ktoré nám ponúkajú náhľad na to, ako by Pixel 4a XL vyzeral, keby sa dožil svojho debutu. Zdroj uvádza, že informácie ohľadom zrušeného produktu pochádzajú od renomovaného informátora, ktorý na sieti Twitter vystupuje ako xleaks7.

Zdroj: Pigtou/xleaks7

Mal byť menší ako Pixel 3a XL

Zaujímavosťou je, že Pixel 4a XL by sa rozmermi približoval skôr k Pixel 3a ako k jeho predchodcovi, teda Pixel 3a XL. Zariadenie malo merať 154,3 x 73,9 x 8,2 mm.

TIP REDAKCIE
Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!

Ostatne sa Pixel 4a XL môže na prvý pohľad zdať identický k Pixel 4a. Na prednej strane sa nachádza displej s pomerne tenkými rámikmi a kruhovým výrezom v ľavom hornom rohu, zatiaľ čo zadnú stranu obýva panel s fotoaparátmi a logo spoločnosti.

Zdroj: Pigtou/xleaks7

2 zadné fotoaparáty

A práve na paneli s fotoaparátmi si môžeme všimnúť podstatného rozdielu. Mal totiž obsahovať hneď 2 snímače. Pre porovnanie, Pixel 4a má ponúknuť len jediný zadný fotoaparát.

Mnohí sa na príchod zariadenia tešili, no finálny verdikt je jasný a ostane nezmenený – Pixel 4a XL sa k nám nikdy nedopracuje.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať