wanking

Na Steame je ďalší bizár: Vyšiel simulátor masturbácie

Karanténa si vypýtala svoju daň aj v hernom priemysle. Ľudia trávia viac času za hernými konzolami a počítačmi. Simulátor masturbácie tak môže uspokojiť.

Karanténa si vypýtala svoju daň aj v hernom priemysle. Ľudia trávia viac času za hernými konzolami a počítačmi. Hrať sa na počítači či na PlayStation je v dnešnej dobe brané ako veľmi zodpovedné trávenie voľného času, čo si veľmi dobre uvedomujú aj vývojári. Najnovší počin na Steame však prekonal všetky očakávania.

V hre Wanking Simulator sa totiž prevtelíte do kože chorobného onanistu, ktorý aj napriek akejkoľvek snahe nedokáže svoje chúťky udržať na uzde. Hra je veľmi podobná titulu Postal 2, no namiesto páchania zločinov budete masturbovať. Čo vám povieme, mohli sme to čakať už pri názve hry.

Nie je to hra, ktorú sme chceli, ale hra, ktorú sme si zaslúžili,“ opisuje trailer jeden komentujúci, s ktorým súhlasia stovky ďalších. Po vydarených a podobne bizarných simulátoroch kozy, kameňa či chleba je chorobný onanista ďalším krokom vo svete simulátorov.

Ak čakáte namakanú grafiku a krásne efekty, Wanking Simulator vás pravdepodobne sklame. Hra je schválne nepodarkom, ktorý je však studnicou smiešnych situácií, na ktorých si pravdepodobne zakladajú samotní vývojári. Vidia totiž veľký potenciál v streameroch, ktorých nový titul takmer určite zaujme.

wanking2

Waking Simulator využíva fyzikálny model, ktorý je prehnaný a každý kontakt s okolím tak má za následok extrémnu deštrukciu. Stačí malá nepozornosť a po slabej facke vaša obeť preletí na druhú stranu ulice.

Zápletka je bizarná rovnako ako celá hra

Hlavným hrdinom celého príbehu je Winston, ktorý kvôli skorumpovanej vláde prišiel o svoj dom len kvôli tomu, že podľa susedov hlasno masturboval. Jeho cieľ je preto jasný – pomstiť sa. Za obeť mu padnú obyvatelia rovnako zaujímavo nazvaného mesta Gay Bay.

wanking3

Herná mechanika je skutočne založená na onanovaní, ktoré Winstonovi dopĺňa zdravie a ukazovateľa energie, ktorú následne môžete využiť na ničivé kúzla.

Okrem chodenia po ulici môžete napríklad šoférovať auto a sledovať bežný život obyvateľov Gay Bay. Hra je prispôsobená na streamovanie a YouTube, preto v nej nenájdete grafické spracovanie penisu. Vývojári si za hru pýtajú 10 €, čo je na takúto hru určite veľa. No ale na druhú stranu, skúste nájsť lepší simulátor masturbácie.

Total
8
Zdieľaní