V Huawei AppGallery pribudla kvalitná navigácia HERE WeGo

Výborné.

1
Ilustr. obr.

Posledné vlajkové lode Huawei, zariadenia Mate 30 Pro a P40 Pro a spol., nemajú prístup do obchodu Play a k aplikáciam a službám spoločnosti Google.

To pre väčšinu tých užívateľov, ktorí sú úzko naviazaní na ekosystém Google, predstavuje výrazné obmedzenie. Dvorné aplikácie od Google musia vlastníci AppGallery smartfónov nahrádzať alternatívnymi službami.

Jednou z aplikácií, ktorá zariadeniam skutočne chýba, sú Mapy od Google. V obchode s aplikáciami si môžu zákazníci stiahnuť napríklad navigáciu Sygic, hodil by sa však väčší výber podobne kvalitných aplikácií, ktoré sa orientujú na mapy, navigáciu a pridruženú funkcionalitu.

navigacia
Aplikácia HERE WeGo

Našťastie, odteraz je prostredníctvom obchodu AppGallery dostupná výborná aplikácia HERE WeGo, ktorú ešte v roku 2012 vyvinula Nokia pod pôvodným názvom HERE Maps.

Aplikácia HERE WeGo poskytuje navigáciu pre autá, cyklistov a chodcov, informácie o doprave v reálnom čase a taktiež okrem iného prístup k mapám offline. Do zariadenia si stačí stiahnuť mapu niektorej z viac ako stovky krajín, ktorá vám bude k dispozícii aj bez pripojenia na internet.

Aplikáciu HERE WeGo si môžete stiahnuť z AppGallery z tohto odkazu.