Záhadný smartfón od Samsungu pózuje na renderoch. Ponúka vysúvací selfie fotoaparát

Ak nie ste fanúšikom výrezov, smartfóny s vysúvacím selfie fotoaparátom sú pre vás jednou z tých najlepších možností.

Ak nie ste fanúšikom výrezov, smartfóny s vysúvacím selfie fotoaparátom sú pre vás jednou z tých najlepších možností. Na novom zariadení tohto typu po novom zrejme pracuje aj juhokórejský výrobca Samsung. O novinke informoval server XDA-Developers.

O rendery stále záhadného zariadenia sa s nami podelil známy informátor vystupujúci ako @OnLeaks. Ako sme už naznačili v úvode, na prednej strane smartfónu sa nenachádza výrez pre selfie fotoaparát. Opačná strana obsahuje trojicu fotoaparátov, LED svietidlo a snímač odtlačkov prstov.

FOTO: @OnLeaks a @Pigtou_ (via XDA-Developers)

Vysúvací selfie fotoaparát

Smartfón najviac zaujal práve vysúvacím selfie fotoaparátom. Výrobca podobné rozhodnutie uplatnil aj pri Galaxy A80, avšak ten využíval pomerne komplikovaný rotujúci mechanizmus – vysúvací snímač slúžil ako predný i zadný fotoaparát.

FOTO: @OnLeaks a @Pigtou_ (via XDA-Developers)

Ďalším faktorom, ktorým sa bude smartfón líšiť od nemalého množstva ostatných čerstvých zariadení, je snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. V poslednom čase, najmä tento rok, výrobcovia totiž stále častejšie a častejšie vybavujú svoje smartfóny snímačom odtlačkov prstov v displeji. V prípade zariadení s LCD displejmi sa stretávame so snímačom na bočnej hrane.

TIP REDAKCIE
Zmeškali ste zatmenie Mesiaca? Nevadí, celestiálny úkaz zachytil profesionálny fotograf
FOTO: @OnLeaks a @Pigtou_ (via XDA-Developers)

USB-C a IR Blaster

Čo sa týka podrobnejších informácií, podľa @OnLeaks bude nový kúsok vybavený USB-C portom a IR Blasterom. 3,5 mm výstupu pre slúchadlá sa však vraj nedočkáme.

Displej má merať 6,5 palca, pričom rozmery celého zariadenia majú dosahovať 183,5 x 77 x 9,2 mm. Ostatné informácie, vrátane názvu, sú zatiaľ neznáme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať