Je toto Redmi Note 9? Na TENAA sa objavil smartfón so 48 Mpx fotoaparátom a takmer 5000 mAh batériou

Do rodiny Redmi Note zrejme už čoskoro pribudne nový člen. Na TENAA sa totiž objavil nový kúsok značky Redmi, a to pod označením M2003J15SC.

Do rodiny Redmi Note zrejme už čoskoro pribudne nový člen. Na TENAA sa totiž objavil nový kúsok značky Redmi, a to pod označením M2003J15SC, píše Android Authority.

Smartfón sa náramne podobá na modely Redmi Note 9 Pro. Všimnúť si môžeme takmer identického panelu so zadnými fotoaparátmi. Na prednej strane sa nachádza kruhový výrez pre selfie snímač, v tomto prípade je umiestnený v ľavom hornom rohu, nie v strede.

TENAA (via Android Authority)

FullHD+ LCD displej, takmer 5000 mAh batéria a 8-jadrový procesor

Tieto podobnosti naznačujú, že ide o Redmi Note 9. Špecifikácie na TENAA spomínajú 6,54-palcový FullHD+ LCD displej8-jadrový procesor, 3/6 GB RAM a 32/128 GB interného úložiska. Hardvérové špecifikácie dopĺňa 4920 mAh batéria.

Čo sa týka procesoru, informátor Digital Chat Station verí, že pôjde o Helio G80.

Zadná strana pripravovaného modelu ponúkne 4 fotoaparáty. Na čele bude podľa všetkého stáť 48 Mpx hlavný snímač. Podobnosť s Pro modelmi naznačuje, že môžeme očakávať aj prítomnosť makro či hĺbkového senzora.

TIP REDAKCIE
TOP 3: 3D tlačiarne za fantastické ceny, ktoré za to naozaj stoja

Ako naznačujú špecifikácie, smartfón môžeme zaradiť do strednej triedy, čo znamená, že sa môžeme tešiť aj na priaznivejšiu cenu. Len pre porovnanie, Redmi Note 9 Pro sa na domácom trhu predáva za približne 160 eur, čo znamená, že Redmi Note 9 bude ešte lacnejší.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať