samsung

Vymeň starý za nový: Samsung rozbieha bonusovú akciu a spúšťa predaj Galaxy S20

Juhokórejský výrobca Samsung oddnes spúšťa maloobchodný predaj nových vlajkových lodí Galaxy S20, ktoré sa dali doteraz zadovážiť len formou predbežnej objednávky.

Juhokórejský výrobca Samsung oddnes spúšťa maloobchodný predaj nových vlajkových lodí Galaxy S20, ktoré sa dali doteraz zadovážiť len formou predbežnej objednávky.

Spolu so spustením predaja modelov Galaxy S20 Samsung zároveň rozbieha bonusovú akciu „Vymeňte starý za nový“. Podobne ako po minulé roky, aj tento rok môžu zákazníci získať niektorú z vlajkových lodí (aj minuloročné) s cenovým zvýhodnením. Podmienkou je odpredaj starého smartfónu.

Tento rok sú v ponuke zariadenia zo série Galaxy S20, Galaxy S10 a Galaxy Note 10. V najideálnejšom prípade môže zákazník získať zvýhodnenie až vo výške 630 €. Samsung nevykupuje len zariadenia vlastnej značky. Odkúpi aj smartfóny iných výrobcov.

Napríklad, za Huawei Mate 20 Pro záujemca získa cenové zvýhodnenie vo výške 235 €. Výška zvýhodnenia sa bude líšiť v závislosti od stavu zariadenia. Zohľadňuje funkčnosť smartfónu, zakúpenie v SR, či je ešte v záruke, alebo či nemá poškodený zadný kryt alebo displej.

samsung
Foto: novysamsung.sk

Ak sa napríklad rozhodnete odpredať svoj Samsung Galaxy S10+ v perfektnom nepoškodenom stave, získate najvyššiu možnú výkupnú cenu 630 €. Za taký Samsung Galaxy S20+ v hodnote 999 € tým pádom zaplatíte len 369 €.

Ako postupovať

Na stránke novysamsung.sk musí zákazník zaregistrovať staré zariadenie s tým, že uvedie presný model a stav, v akom sa nachádza. Zoznam smartfónov, ktoré Samsung vykupuje, sa nachádza na rovnakej stránke.

TIP REDAKCIE
POTVRDENÉ: Šéf Twitteru odstúpil z funkcie, v správnej rade zotrvá do budúceho roku

Následne zákazník na tejto stránke zaregistruje údaje o novom zariadení, ktoré si zakúpil u niektorého z predajcov (len slovenská distribúcia). Uvedie model, IMEI číslo, dátum kúpy, predajňu, kde si ho kúpil, a priloží kópiu pokladničného dokladu/faktúry.

Výkupná cena za staré zariadenie bude zákazníkovi vyplatená bankovým prevodom na jeho účet po validácii stavu starého zariadenia a overení zaregistrovaných údajov o novom smartfóne série Galaxy S20, Galaxy S10 alebo Note 10

  • Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 30. 4. 2020.
  • Registrácia potrebných údajov na novysamsung.sk bude možná do 7. 5. 2020.
  • Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung série Galaxy S20, S10 a Note 10.
  • Podrobné pravidlá a viac informácií nájdete tu.
  • V prípade nákupu v Slovak Telekom sa kampaň „Vymeňte starý za nový!” vzťahuje len na nové zariadenie Samsung Galaxy Note 10+

Samsung si k akcii pripravil samostatný web, kde sa nachádzajú všetky potrebné informácie, ako aj odpovede na najčastejšie otázky.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať