Toto sú údajné špecifikácie OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro

Čo sa týka odľahčeného variantu, ten by mal doraziť o niečo neskôr, pravdepodobne v júli. O jeho pohon sa má starať čipset od MediaTek.

Spoločnosť OnePlus nám má už v polovici budúceho mesiaca predstaviť svoju novú sériu smartfónov, OnePlus 8.

Ako píše web GSMArena, pôjde o vlajkové lode vybavené špičkovým čipsetom, kvalitným displejom a 5G konektivitou. Vo svojom arzenáli však toho nové kúsky majú oveľa viac.

Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Obidva na apríl naplánované smartfóny, teda OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro, budú vybavené čipsetom Snapdragon 865 od spoločnosti Qualcomm, vďaka čomu sa potenciálny zákazník môže tešiť na podporu 5G sietí.

Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Pod kapotou nájdeme aj 8 GB/12 GB LPDDR5 (OnePlus 8 Pro)/LPDDR4X (OnePlus 8) operačnej pamäte RAM a 128 GB/256 GB interného úložiska.

Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Čo sa týka displeja, v oboch prípadoch sa údajne môžeme tešiť na Super AMOLED displej s vysokou obnovovacou frekvenciou s výrezom v ľavom hornom rohu, ktorý bude domovom pre 16 Mpx selfie fotoaparát.

Zdroj: LetsGoDigital (via Android Community)

Smartfóny sú na tom rovnako aj v oblasti rýchlosti nabíjania, ktoré dosahuje 30 W. Prekvapivo či nie, výkonnejší variant bude disponovať podporou pre 30 W bezdrôtové nabíjanie a 3W reverzné nabíjanie.

Kompletný prehľad špecifikácií vám ponúkame v tejto tabuľke.

Zdroj: Ishan Agarwal – Twitter/GSMArena

OnePlus 8 Lite/OnePlus 8s

Čo sa týka odľahčeného variantu, OnePlus 8 Lite/OnePlus 8s, ten by mal doraziť o niečo neskôr, pravdepodobne v júli. O jeho pohon sa má starať čipset od MediaTek a na zadnej strane má smartfón ponúknuť sústavu 2 fotoaparátov.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať