telekom

Telekom: Nekonečné dáta aj v apríli, bonusový kredit pre predplatené karty

Operátor Slovak Telekom v reakcii na aktuálnu mimoriadnu situáciu prináša pre svojich zákazníkov viacero benefitov.

Operátor Slovak Telekom v reakcii na aktuálnu mimoriadnu situáciu prináša pre svojich zákazníkov viacero benefitov.

Nekonečný balíček dát v objeme 1000 GB bude pre zákazníkov paušálnych programov dostupný aj v apríli. Samozrejme bezplatne tak, ako tomu je v aktuálnom mesiaci. Zákazníci môžu vďaka nemu zostať v spojení so svojimi blízkymi, pracovať, študovať alebo sa zabávať cez internet.

Telekom myslel aj na používateľov predplatených kariet, Easy a Juro, ktoré zvyknú využívať seniori a mladší zákazníci. Pri každom dobití kreditu zákazníci získajú bonusový kredit vo výške 50 percent. Akcia platí od zajtra do konca marca.

Pre firemných zákazníkov, tzv. B2B sektor, Telekom sprístupňuje aplikáciu Microsoft Teams na 6 mesiacov bezplatne. Ide o komunikačnú platformu, ktorú môžu firmy a pracovníci využívať pre uskutočňovanie video konferencií, ale aj pre bežnú komunikáciu pri riadení pracovných úloh.

Novinky pre zákazníkov predstavil v krátkom videu riaditeľ Slovak Telekom Dušan Švalek. „Zostaňte doma, zostaňte v spojení a buďte solidárni“, vyzval riaditeľ v závere videa.

Rovnako ako ostatní operátori, aj Slovak Telekom sprístupnil zákazníkom niekoľko TV staníc zadarmo. Ide o detské, filmové, hudobné alebo stanice zamerané na životný štýl. Každému zákazníkovi TV služieb Telekomu sa sprístupnia automaticky.

Pripomíname, že Telekom skrátil otváracie hodiny vo svojich predajniach. Kamenné prevádzky sú štandardne otvorené od 10. do 14. hodiny. Otváracia doba môže byť na jednotlivých pobočkách odlišná, stále však platí, že budú otvorené len štyri hodiny denne (napr. od 11. do 15. hod).

TIP REDAKCIE
Orange reaguje: Dáva 10 GB dát navyše, dátový balík pre četovanie aj TV stanice

Operátor zákazníkom odporúča riešiť čo najviac požiadaviek cez mobilnú aplikáciu, stránku telekom.sk alebo infolinky 0800 123 4560800 123 777 (technická podpora). Zároveň prosí tých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú predajne navštíviť, aby do nich vstupovali iba s rúškom alebo inou ochranou tváre a v rukaviciach, prípadne aj s vlastným perom.

Zoznam otvorených predajní nájdu zákazníci Telekomu na tejto adrese.

Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať