Tidal

Hudobná služba TIDAL je teraz dostupná na 4 mesiace len za 2 eurá. Aj v HiFi verzii

Ak nepoužívate žiadnu hudobnú službu, poprípade si chcete vyskúšať nejakú inú, napríklad namiesto Spotify, teraz máte vynikajúcu príležitosť. Aktivovať si môžete TIDAL, a to za veľmi výhodných podmienok.

Ak nepoužívate žiadnu hudobnú službu, poprípade si chcete vyskúšať nejakú inú, teraz máte vynikajúcu príležitosť. Aktivovať si môžete TIDAL, a to za veľmi výhodných podmienok.

Hudobná služba TIDAL má v knižnici viac ako 60 miliónov skladieb a 250 000 hudobných videí. Existuje v dvoch verziách, Premium a HiFi. Obe verzie ponúkajú prehrávanie skladieb bez reklám, odporúčané zoznamy skladieb, prístup k exkluzívnemu obsahu či počúvanie offline.

Nároční zákazníci ocenia dostupnosť skladieb v bezstratovej kvalite (1411 kbps), ktorá je súčasťou vyššieho balíčka HiFi. Za normálnych okolností nejde o lacnú záležitosť. Kým balíček Premium stojí 5,99 € mesačne, účet HiFi až 11,99 € mesačne.

tidal
Mobilná aplikácia TIDAL

Teraz sú obe verzie predplatného dostupné len za 2 €, a to po dobu 4 mesiacov (120 dní). Po uplynutí tejto doby môžete hudbu počúvať ďalej za štandardných podmienok, alebo službu jednoducho deaktivujete. Rodinné predplatné, pre piatich členov, stojí teraz rovnako 2 €.

TIP REDAKCIE
Tínedžer pomocou SIM swappingu ukradol vyše 32 miliónov € v kryptomenách

TIDAL si za zvýhodnených podmienok môžete aktivovať na tejto adrese. Pri aktivácii sa musíte zaregistrovať svojím menom a heslom a nastaviť spôsob platby (karta alebo PayPal).

Samozrejmosťou je mobilná aplikácia, ktorá je dostupná pre Android a iOS. Okrem nich existuje aplikácia pre desktopy s OS Windows 7 a vyšším a macOS. Nechýba tiež prehrávanie hudby v internetovom prehliadači.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať