Huawei P30 Pro

Huawei ponúka bezplatnú dezinfekciu smartfónov UV svetlom

Témou číslo jeden týchto dní je čistota a dezinfekcia. A to nielen rúk, ale aj predmetov, ktoré často používame. Na mobilný telefón sa však často zabúda.

Témou číslo jeden týchto dní je čistota a dezinfekcia. A to nielen rúk, ale aj predmetov, ktoré často používame. Na mobilný telefón či nositeľnú elektroniku sa však často zabúda.

Práve smartfóny sú doslova semeniskom rôznych neviditeľných nečistôt, baktérií a vírusov. Podľa prieskumu britskej spoločnosti Initial Washroom Hygiene z roku 2018 sa na displeji smartfónu nachádza až sedemkrát viac nečistôt, ako na doske toalety.

Antibakteriálne mydlá v tomto prípade nepomôžu. Účinnejšie je pretrieť smartfón suchou handričkou, ktorá nepúšťa vlákno (napríklad na okuliare). Najefektívnejšie odstránenie patogénnych látok z mobilu však zabezpečuje len jeden spôsob: jeho vyčistenie UV žiarením.

Tento proces majú na starosti špeciálne zariadenia, niečo ako „soláriá“ pre mobil. Ich pôsobením sa dá odstrániť až 99% baktérií z povrchu smartfónu.

Bezplatné čistenie UV svetlom pre telefóny Huawei v záruke

Ak ste majiteľom smartfónu alebo hodiniek Huawei v záručnej lehote, môžete využiť bezplatné vyčistenie UV zariadením v jednom z autorizovaných servisov. Doklad o kúpe zariadenia nie je potrebný.

TIP REDAKCIE
Projekt DART odštartoval: NASA sa pokúša odkloniť asteroid a zachrániť tým zem

To, či je váš telefón ešte v záruke, jednoducho skontrolujete v aplikácii HiCare, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny Huawei. Samotný proces čistenia trvá približne 10 minút, servisný technik zariadenie vyčistí na počkanie.

Stačí s telefónom alebo hodinkami navštíviť jeden z týchto šiestich autorizovaných servisov:

• Bratislava Relax (iFix)
• Bratislava OC Avion (iFix)
• Bratislava OC Bory Mall (iFix)
• Bratislava OC Aupark – NAY (iFix)
• Bratislava OC Central – NAY (iFix)
• Nitra OC Mlyny (iFix)

Ponuka platí od dnes, 13. marca 2020 do konca mesiaca. O jej prípadnom predĺžení budeme informovať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať