Samsung predstavil nové vlajkové lode. Koľko teraz stoja tie minuloročné?

Spotrebiteľský tip.

0
Samsung Galaxy S10

Spoločnosť Samsung predstavila nové vlajkové lode Samsung Galaxy S20, ktoré neohurujú len svojou bohatou výbavou a výkonom, ale aj vyššou cenou.

Pre časť zákazníkov to znamená, že je najvyšší čas poobzerať sa po minuloročných vlajkových lodiach. Tie totižto stále dokážu uspokojiť náročného zákazníka, stále vedia výborne fotiť a majú najnovšiu verziu operačného systému, ktorú nedávno získali formou aktualizácie. Čo je zásadné, sú lacnejšie.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Samsung totižto po uvedení modelov Galaxy S20 znížil cenu pri ich predchodcoch, modeloch Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e. Nové ceny už svietia na oficiálnom webe výrobcu, ako aj u niektorých partnerských predajcov, napr. v Alze. Ceny vyzerajú nasledovne:

  • Samsung Galaxy S10e (128 GB) – 599 €
  • Samsung Galaxy S10 (128 GB) – 749 €
  • Samsung Galaxy S10 (512 GB) – 999 €
  • Samsung Galaxy S10+ (128 GB) – 849 €
  • Samsung Galaxy S10+ (512 GB) – zatiaľ nedostupný

Zabúdať netreba ani na porovnávače cien, v ktorých môžete nájsť ešte nižšie ceny. Je však vhodné využiť služby známejších predajcov, ktorí dostali od zákazníkov patričné množstvo kladných hodnotení a majú dobré renomé.

Ak ste informácie o nových vlajkových lodiach Samsung Galaxy S20 prešvihli, alebo si na jednu z trojice noviniek robíte zálusk, všetky potrebné informácie nájdete v článku a videu z oficiálneho predstavenia.

K modelom Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G môžete navyše získať ako bezplatný darček bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds+, ktoré budú v bežnom maloobchodnom predaji stáť 169 €.