Nový Samsung Galaxy Chromebook môže debutovať 6. apríla, možno sa dočkáme aj LTE variantu

Samsung pri predstavení oznámil, že nový Chromebook k nám dorazí niekedy počas Q1, čo je jednoducho až príliš široký pojem.

Samsung ešte počas CES predstavil svoj nový Galaxy Chromebook, no “zabudol” sa zmieniť o presnom dátume jeho príchodu. Túto kľúčovú informáciu sa však aktuálne dozvedáme vďaka známemu predajcovi Best Buy.

Ako píše server 9to5Google, Samsung pri predstavení oznámil, že nový Chromebook bude k dispozícii niekedy počas Q1, čo je až príliš široký pojem.

Zdroj: 9to5Google

Debutovať môže už 6. apríla

Produkt sa však nakrátko objavil na stránke spomínaného predajcu Best Buy, čoho si všimla publikácia AboutChromebooks. Práve vďaka nej teraz vieme, že pripravovaný Galaxy Chromebook by mohol debutovať už 6. apríla. Upozorňujeme ale, že tento dátum zatiaľ nie je oficiálny a ešte sa môže zmeniť.

Zdroj: 9to5Google

LTE variant?

Dozvedeli sme sa však ešte jednu zaujímavú novinku. Na stránke výrobcu sa totiž objavil LTE variant chystaného zariadenia. Háčik je v tom, že Samsung sa o dodatočnom modeli predtým ani v najmenšom nezmienil.

TIP REDAKCIE
Bežecký pás na doma čo najlacnejšie: Tento model teraz stojí len 150 €!

Chromebooky s podporou pre LTE stále nie sú bežnou záležitosťou. Samsung sa však už jedným takým zariadením pýši (Chromebook Plus v2), čo znamená, že by nemal mať problém prísť s ďalším.

Galaxy Chromebook s LTE by taktiež zrejme poháňal iný čip, než aký poženie štandardný model. Všetko je však viac-menej stále len predmetom špekulácií, preto vám uvedené informácie odporúčame brať s rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať