Zákazníci Orange TV získajú počas marca 2 dokumentárne stanice bez akéhokoľvek doplatku

Spoločnosť Orange si v rámci služby Orange TV pripravila pre svojich zákazníkov viaceré novinky. Počas marca budú môcť sledovať dve stanice bez doplatku.

Spoločnosť Orange si v rámci služby Orange TV pripravila pre svojich zákazníkov viaceré novinky. Počas marca budú môcť sledovať prvotriedne dokumentárne stanice bez doplatku.

Orange v marci sprístupní všetkým zákazníkom Orange TV stanice National Geographic Channel a National Geographic WILD. Dostupné budú bezplatne, a to počas obdobia od 1. až do 31. marca 2020.

Stanice nebude potrebné špeciálne naladiť. Zákazníci ich nájdu ako na optike tak vo verziách služby cez satelit a internet. Marec bude v podaní stanice National Geographic WILD venovaný plazom.

Milovníci divokej prírody sa tak budú môcť dozvedieť veľa zaujímavého zo života týchto fascinujúcich tvorov a šikovných predátorov. National Geographic Channel zase čaká dlho očakávané pokračovanie projektu Kosmos – možné svety.

orange tv

Premiéru má 9. marca 2020, kedy bude obsah dostupný v 170 krajinách a 40 jazykoch. Zákazníci Orange TV teda o horúcu premiéru neprídu. Ak by aj, obsah nájdu v archíve služby kde sa nachádza celkovo takmer 100 staníc.

TIP REDAKCIE
Vedci: Ľadovce sa napriek dobrým tohtoročným podmienkam ďalej topia

Ďalšie programy

Ponuka staníc Orange TV na optike bude od marca o 5 staníc bohatšia. Spolu tak svojim zákazníkom ponúkne už dve stovky staníc. V základnom balíku pribudne od 4. marca 2020 nová stanica TV Romana, a v najbližších dňoch aj Lifestyle TV a TV Piešťany.

Do balíka Exkluziv zase pribudnú kanály pre dospelých –  Leo TV Gold a PASSION XXX. Orange TV cez satelit rovnako od 4. marca pridá ďalšie dve stanice – v balíkoch Optimal a Premium pribudne pre fanúšikov letectva stanica UP Network a pre detského diváka detská LaLa TV.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať