Je toto Nokia 5.2? Smartfón s krycím názvom “Captain America” ponúkne 6 GB RAM, 64 GB úložisko a 4 foťáky

Čo sa týka špecifikácií, smartfón má ponúknuť 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložisko. Zatiaľ však nie je úplne jasné, ktorý procesor ho poženie.

Spoločnosť HMD Global minulý rok predstavila smartfón Nokia 5.1, ktorý bol nasledovaný úspešným modelom Nokia 5.1 Plus. Tento rok by sme sa teda mali dočkať pokračovania vo forme Nokia 5.2, o ktorom sa po novom dozvedáme zaujímavé informácie. O téme informuje server FoneArena.

Nedávno sme vás informovali, že Nokia 5.2 sa nám ukáže počas MWC, pričom debutuje hneď v dvoch variantoch (3 GB RAM + 32 GB úložisko/4 GB RAM + 64 GB úložisko). To však podľa známeho leakera @evleaks už nie je aktuálne.

Objavili sa totiž rendery nového smartfónu s krycím názvom “Captain America”, za ktorým sa má skrývať práve Nokia 5.2.

Zdroj: FoneArena

Čo sa týka špecifikácií, smartfón má ponúknuť 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložisko. Zatiaľ nie je úplne jasné, ktorý procesor ho poženie, no často sa hovorí predovšetkým o Snapdragon 665 od Qualcomm.

TIP REDAKCIE
O2 rozširuje ponuku dvoch zariadení za cenu jedného

Viacero informácií ohľadom záhadnej novinky by sme sa mali dočkať v priebehu nasledujúcich dní či týždňov, keďže už 4. marca má byť oficiálne predstavená. Predávať by sa následne mala za cenu okolo 180 USD (cca 194 EUR s DPH).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať