Instagram vylepšuje Stories: Režim Boomerang získava nové nástroje

Sociálna sieť Instagram sa dočkala ďalšieho šikovného vylepšenia, tentokrát v rámci Stories. Novinka sa týka predovšetkým obľúbenej funkcie Boomerang.

Sociálna sieť Instagram sa dočkala ďalšieho šikovného vylepšenia, tentokrát v rámci Stories. Aby sme boli konkrétnejší, novinka sa špecificky týka obľúbenej funkcie Boomerang. Téme sa venoval web Engadget.

Boomerang je funkcia (či režim), ktorá váš príbeh zachytí ako krátke opakujúce sa video. Až doposiaľ však mala jeden nepríjemný problém – v prípade, že sa vám nepodarilo na prvý pokus zachytiť to, čo ste chceli, museli ste celý proces nahrávania opakovať.

To sa však po novej aktualizácii môže stáť minulosťou. Práve Boomerang totiž získava nové nástroje na úpravu videa, ktoré sú dostupné po ťuknutí na symbol ležatej osmičky.

Nástrojov síce nie je mnoho, no postačiť by mali každému. Najužitočnejšou inováciou je pravdepodobne časová os, prostredníctvom ktorej môžete natočené video veľmi jednoducho orezať.

Nad osou sa nachádzajú všetky ostatné nástroje, ktoré slúžia ako na spomalenie videa (SlowMo), tak aj na jeho zrýchlenie a roztrasenie (Duo). Dostupný je taktiež aj režim, v ktorom objekty za sebou zanechávajú rozmazanú stopu (Echo).

TIP REDAKCIE
Snapdragon 8 Gen 1 prekonal v teste AnTuTu hranicu 1 milióna bodov
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať