Philips S9000 Prestige

SÚŤAŽ: Vyhraj prémiový holiaci strojček Philips S9000 Prestige!

Spolu so spoločnosťou Philips sme sa rozhodli, že vám pripravíme predvianočnú súťaž. Od dnešného dňa sa teda môžete do súťaže zapojiť a vyhrať prémiový holiaci strojček Philips S9000 Prestige.

Spolu so spoločnosťou Philips sme sa rozhodli, že vám pripravíme predvianočnú súťaž. Od dnešného dňa sa teda môžete do súťaže o Philips S9000 Prestige zapojiť a potešiť tak pod vianočným stromčekom seba, brata, otca, starého otca alebo, keďže nás čítajú aj dámy, svojho partnera.

Philips S9000 Prestige poteší každého pána, ktorý si zakladá na kvalitných vyhotoveniach a samozrejme aj funkciách. Holiaci strojček sa pýši precízne spracovanou konštrukciou, ktorá je tvorená kombináciou chrómu a tvrdeného plastu. Je uložený v praktickom puzdre, čo z neho robí tiež ideálneho spoločníka na cesty.

Vďaka odolnosti na úrovni IPX7 ho môžete využiť ako na suché, tak aj na mokré holenie. Obrovskou výhodou je taktiež bezdrôtové nabíjanie, dlhá výdrž na jedno nabitie či praktický LCD displej, ktorý vás bude informovať o zvyškovej kapacite batérie.

Holiacemu strojčeku Philips S9000 Prestige sme sa podrobne venovali v našej recenzii.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí zamieriť na náš Instagramový profil a pod príspevkom venovaný súťaži označiť niekoho, kto by úpravu brady potreboval ako soľ. Súťaž vyhodnotíme už o týždeň, aby výhra stihla doputovať pod váš vianočný stromček včas.

Vyhodnotenie súťaže bude prebiehať prostredníctvom automatizovaného systému. Držíme palce!

https://www.instagram.com/p/B52V22Ri5On/

Podmienky súťaže