xiaomi mijia ai 1

Ochráňte si domácnosť: Bezpečnostná kamera Xiaomi Mijia AI teraz stojí len 19,76 €!

S modernými technológiami sa najčastejšie stretávame hlavne v podobe smartfónov, tabletov či počítačov. Sú však aj iné, často podstatne nápomocnejšie zariadenia, ktoré sú schopné doslova ochrániť vás aj vašich blízkych.

S modernými technológiami sa najčastejšie stretávame hlavne v podobe smartfónov, tabletov či počítačov. Sú však aj iné, často podstatne nápomocnejšie zariadenia, ktoré sú schopné doslova ochrániť vás aj vašich blízkych. Takéto zariadenia pritom vôbec nemusia byť drahé. Pekným príkladom je bezpečnostná kamera od Xiaomi určená do interiéru.

Xiaomi Mijia AI Smart Home

Cena: 19,76 € | Poštovné: Zadarmo

Bezpečnostná kamera Xiaomi Mijia Smart AI sa po jej uvedení na trh v roku 2017 okamžite stala obrovským hitom. Neponúka totiž len krásny dizajn, ktorý skvele pasuje do moderných domácností, ale aj šikovné funkcie, ktoré vám pomôžu svoj domov lepšie ochrániť.

xiaomi mijia ai 2
Foto: Xiaomi

Kamera disponuje schopnosťou zaznamenávať 1080p video (20 fps). Jej zorný uhol dosahuje slušných 130 °, vďaka čomu sa v zábere naraz môže ocitnúť takmer celá miestnosť. Nechýba jej samozrejme ani nočné videnie, ktoré je možné vďaka 10 veľkým 940 nm infračerveným svetlám.

xiaomi mijia ai 3
Foto: Xiaomi

Súčasťou funkcionality kamery od Xiaomi je aj prepojenie s cloudom, vďaka čomu môžete mať k záznamu z vašej domácnosti prístup odkiaľkoľvek. Čo sa deje alebo dialo u vás doma si tak môžete pozrieť napríklad z práce či školy.

xiaomi mijia ai 4
Foto: Xiaomi

Azda najlepšou vlastnosťou zariadenia je jeho cena. Tá sa zastavila na ľudových 19,76 €. Za balíček už nebudete doplácať DPH ani žiadne iné poplatky.

Aj tento tip na šikovné zariadenie od Xiaomi je súčasťou Black Friday akcie v obchode TomTop. Viac podobných zliav nájdete na dedikovanej stránke.

Tento obsah sme pripravili v spolupráci s obchodom TomTop.

Total
5
Zdieľaní