iPhone XS

iOS a iPad OS 13.2.3: Čerstvá aktualizácia opravuje drobné systémové chyby

Spoločnosť Apple po krátkej dobe vydala ďalšiu aktualizáciu svojho mobilného operačného systému, ktorá neputuje len do smartfónov iPhone, ale aj do tabletov iPad. 

Spoločnosť Apple po krátkej dobe vydala ďalšiu aktualizáciu svojho mobilného operačného systému, ktorá neputuje len do smartfónov iPhone, ale aj do tabletov iPad. Informuje o nej 9to5mac.com.

Spoločnosť Apple prostredníctvom novej aktualizácie opravuje niekoľko chýb, ktoré síce nie sú závažné, no používanie zariadení môžu znepríjemňovať. V prechádzajúcej aktualizácii výrobca vyriešil problém s prísnym zabíjaním aplikácií na pozadí systému.

Teraz opravuje systémové vyhľadávanie a vyhľadávanie v aplikáciách Mail, Súbory a Poznámky. Softvéroví inžinieri tiež odstránili problém, ktorý blokoval zobrazovanie obrázkov, odkazov a iných priložených súborov v aplikácii Správy.

ios 13.2.3

Ak ste sa stretli s neočakávaným zastavením sťahovania dát na pozadí systému alebo správ elektronickej pošty, aktualizácia opravuje aj tento bug. Aktualizáciu systému nájdete v nastaveniach svojho smartfónu iPhone a tabletu iPad.

Pokiaľ máte nastavené automatické aktualizácie, zariadenia proces vybavia za vás. Softvérový balíček je veľký približne 90 až 100 MB, v závislosti od konkrétneho modelu zariadenia.

TIP REDAKCIE
Samsung v roku 2022 predstaví niekoľko tabletov, hodinky aj slúchadlá, ukazuje uniknutý plán

V blízkej budúcnosti bude Apple doručovať ďalšiu aktualizáciu na iOS a iPadOS 13.3. Nový kus softvéru je momentálne dostupný v druhej beta verzii. Stabilná zostava by mala byť dostupná onedlho, snáď do niekoľkých týždňov.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať