huawei Mate 30 Pro

Huawei za 60 dní aj bez Google služieb expedoval viac ako 7 miliónov kusov Mate 30

Richard Yu vychválil aj Huawei Watch GT 2, ktorým sa taktiež veľmi darí. Počas posledných 45 dní gigant predal viac ako 1 milión kusov.

Napriek obmedzeniam zo strany Spojených štátov sa čínskemu gigantovi Huawei náramne darí. Svedčí o tom aj počet expedovaných kusov Mate 30, ktorý sa spoločnosti podarilo dosiahnuť v priebehu len 60 dní.

Ako už informoval web Gizmochina, Richard Yu spolu s debutom Huawei MatePad Pro a MateBook D zverejnil zaujímavé štatistiky, ktoré sa týkali práve série Mate 30. Jasne hovorili, že spoločnosť v priebehu len 60 dní predala po celom svete viac ako 7 miliónov modelov, čo je skvelý úspech, keďže na mnohých trhoch nie sú dostupné.

Rovnako zaujímavý je aj medziročný nárast v predaji smartfónov série Mate, ktorý dosahuje výšky až 75 %.

Richard ďalej vychválil aj inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2, ktorým sa taktiež veľmi darí. Počas posledných 45 dní totiž gigant predal viac ako 1 milión kusov. Zároveň dodáva, že Huawei je po novom najväčší výrobca smartwatch v Číne. To isté by sme mohli povedať aj o tabletoch, súdiac podľa podielu jednotlivých spoločností na tomto trhu.

Total
11
Zdieľaní