Tmavý režim prichádza už aj do Microsoft Office pre iOS a iPadOS

Microsoft naznačoval príchod tmavého režimu do sady služieb spadajúcich pod Office pre iOS ešte v auguste. Teraz sa náznaky menia na oficiálnu novinku.

Microsoft naznačil príchod tmavého režimu do sady služieb spadajúcich pod Office pre iOS ešte v priebehu augusta. Teraz, po dvoch mesiacoch, sa náznaky menia na oficiálnu novinku. Téme sa venovali redaktori z 9to5mac.com.

Pôvodne bolo v pláne vydať tmavý režim pre Microsoft Office spolu s debutom operačného systému iOS 13. Tento termín však spoločnosť nedokázala dodržať.

Gigant však má na oneskorenie pádny dôvod, keďže implementácia a zjednotenie tmavého režimu do vybraných služieb bola pre dizajnérov pomerne náročná úloha, na ktorú bolo treba vynaložiť nemalé množstvo úsilia a najmä času.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť SpaceX opustili dvaja vysoko postavení reprezentanti

Aktuálne sa teda z nového dizajnu tešia všetci používatelia iPhonov a iPadov, pričom nájsť a aktivovať si ho môžu v prostredí aplikácií Word, Excel, OneNote či PowerPoint. Ako sme ale už naznačili vyššie, novinka je dostupná len na iOS 13 a iPadOS 13.

Používate na svojom iPhone či iPade vyššie uvedené aplikácie? Aktivovali ste si už tmavý režim? Dajte nám vedieť v priestore pre diskusiu nižšie.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať