Interiér Tesly

Elon Musk: V Tesle si už čoskoro spustíte Netflix alebo YouTube

Dotyková obrazovka v elektromobiloch Tesla nám v neďalekej budúcnosti umožní spustiť aplikáciu Netflix alebo YouTube.

Dotyková obrazovka v elektromobiloch Tesla nám v neďalekej budúcnosti umožní spustiť aplikáciu Netflix alebo YouTube. Prítomní pasažieri si tak budú môcť vychutnať dobrý seriál alebo videoklip hudobnej skladby na relatívnej veľkej uhlopriečke. Okorení to však ešte aj špičkový audio systém.

Novinku oznámil šéf automobilky Elon Musk prostredníctvom nedávno zverejneného tweetu, kde zároveň podotkol, že stream bude fungovať iba vtedy, keď bude vozidlo stáť. Z bezpečnostného uhla pohľadu sa niečo také, samozrejme, dalo i očakávať. V opačnom prípade by mohla veľmi rýchlo nastať dopravná nehoda.

Pôjde o jeden z viacerých krokov, ktorými chce Tesla obohatiť infotainment systém svojich elektromobilov. Preto sme sa nedávno dočkali úplne novej aplikácie Tesla Arcade s ponukou veľmi chytľavých hier vrátane šachu. Automobilka v rámci tejto príležitosti navyše zverejnila i krátke video, aby tak dala o novinke vedieť fanúšikom značky.

Možnosť používať Netflix alebo YouTube by mohla byť dostupná po príchode avizovanej softvérovej aktualizácie s označením 10. Kedy, presne nevieme, no všetko nasvedčuje tomu, že niekedy počas nadchádzajúceho mesiaca.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať