Beta verzia Dokumentov Google testuje šikovnú možnosť

Schvaľovanie dokumentov je tu!

0
MotoCMS

Dokumenty sú súčasťou každodenných povinností mnohých pracujúcich, a to bez ohľadu na ich formát. Zrejme aj preto sa gigant rozhodol vylepšiť svoju obľúbenú službu Dokumenty Google (Google Docs). Na novinku upozornil web Android Police.

Používatelia G Suite si v novej beta verzii môžu otestovať funkciu, ktorá im ponúkne možnosť vyžiadať si a následne skontrolovať určitý dokument od vybraných používateľov (všetko v rámci Dokumentov Google).

Jednoducho povedané, ide o vylepšenie, ktoré vám ponúka šikovný spôsob, akým môžete dokázať, že si vaše dokumenty prešli oficiálnou kontrolou.

Android Police

2 spôsoby schvaľovania

V prípade, že dokument kontroluje jeden človek, bude jednoducho zamietnutý alebo schválený. Pokiaľ sa však na hodnotení podieľajú viacerí, veci sa majú trochu inak. Aby bol dokument schválený, musia s ním súhlasiť všetci zúčastnení. Ak čo i len jeden z nich nesúhlasí, tvorca dokumentu má jednoducho smolu.

Dvakrát meraj, raz strihaj

Mali by sme ešte poznamenať, že hneď po tom, ako je dokument odoslaný na kontrolu, ho už nemôžete nijak upraviť. Preto je teda dôležité si pred vykonaním tohto rozhodnutia všetko ešte raz dôkladne premyslieť.