Render Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10: Ak máte radi microSD karty, pripravte sa na zmenu!

Samsung nám začiatkom augusta ukáže Galaxy Note 10. Tento rok by však mali byť k dispozícii až dve verzie s rozdielnou výbavou.

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky Samsung nám začiatkom augusta ukáže novú generáciu high-end smartfónu Galaxy Note. Tento rok by však mali byť k dispozícii až dve verzie. Okrem základného kúsku si budeme môcť zaobstarať i model s označením Pro, ktorý ponúkne lepšiu výbavu.

Aj keď toho v týchto dňoch veľa nevieme, jedno je zrejme už dnes isté. Technologické kuloáre po novom tvrdia, že jeden z hlavných rozdielov spočíva v microSD karte. Lacnejší model vraj nedostal slot, kam sa vkladá, takže si s ňou používatelia nerozšíria základné úložisko zariadenia.

Tvrdí to jeden z redaktorov webu XDA Developers. Bližšie nešpecifikovaný zdroj Maxa Weinbacha mal totiž jedinečnú príležitosť prísť do kontaktu s obomi verziami tohtoročného Galaxy Note.

Hoci vyššie uvedené informácie naznačujú, že by mali byť modely Note 10 a Note 10 Pro vybavené 3,5 mm audio konektorom, nebude to tak. Počas testovania totiž Samsung využil prototypy, ktoré tento port mali, aby tak mohol ľudí trochu “ponaťahovať”. Majitelia slúchadiel alebo reproduktorov s drôtom budú preto musieť siahnuť buď po redukcii alebo bezdrôtových alternatívach.

TIP REDAKCIE
FOTO: Takto vyzerá iPhone 13 Pro vyrobený z roztavených častí Tesla Model 3!

Rovnako ale vieme, že nedávno uniknuté rendery smartfónu sú takmer identické so skutočným produktom. Ak si odmyslíme pár drobných detailov, tak ide o to isté mobilné zariadenie.

Predstavenie Galaxy Note 10 možno očakávať začiatkom augusta. Všetko nasvedčuje tomu, že high-end novinku spoznáme 7. deň.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať